Jump to content

[ODRZUCONE] Skarga na Turbine i Olivie

taxi
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: Taxi24
2. Nick oskarżonego: Turbina i Oliwia
3. Data zdarzenia: 2.06.2019r 23:03
4. Wyjaśnienie: Dostałem bana za podlewanie kolegi lawą, razem z kolegą testowaliśmy zbroję z odpronoscia na ogien i nagle dostalem bana. Probowalem to wytlumaczyc na ts3 ale niestety Olivia nie pokazala poziomu do rozmowy i jej argumenty skonczyly sie na tym ze jest "pozno". Z administratorem Turbiną było jeszcze korzej, nie odpisywal i nie odzywal sie na ts3. Wiedzial ze zbanowal mnie nie slusznie ale przyznac sie do bledu nie jest latwo. Koledzy pisali mu zeby mnie odbanowal, ze to zabwawa byla, ale on dalej brnął w swoje. Proszę o ukaranie administracje oraz wyciagniecie wniosków z ich zachowania.
5. Dowody:Nagrałem rozmowe, ale dostałem bana "nagrywanie na kanale publicznym. Moim zdaniem takie zachowanie oraz regulamin jest bez sensowny i z takim podejsciem serwer nie ma zadnej przyszlosci
  • Super 2
  • Haha 1
  • Przykro mi 2

niestety musialem zaprzestac nagrywac gdyz administracja powiedziala ze ich to nie interesuje, odpowiedzialem ze to dowod w sprawie  po czym dostalem taką niespodzianke You are banned temporarily. Reason: "§2.4 Zakaz nagrywania rozmów na kanałach publicznych."
Try again in 11:46:59

• Przykro mi 1

Twój ban na tsie był spowodowany: nagrywaniem na kanale publicznym ALE również obrazą administracji i aroganckim zachowaniem wobec niej. Nie dopisałam tego do powodu najpewniej przez przypadek, albo przez to że zachowywałeś się już tak niestosownie, że musiałam działać szybko. Chciałam tylko naprostować Twojego bana z TS'a.

Drogi Taxi, twój ban jest słuszny. Turbina przyznał Ci go po otrzymaniu wiadomości od gracza, którego oszukałeś mówiąc o sprzedaży tanich diamentów. Oglądał on całą sytuację, na początku zaczęło się od podkopywania, a następnie zalewania lawą. Po tej sytuacji Turbina dał Ci bana, a twoi koledzy zaczęli prowadzić "protest". Jeden z nich zaprosił nas na ts, po wejściu na kanał (Publiczny 1) zaczęliśmy dość nieprzyjemną rozmowę, w której padło kilka wulgaryzmów i obraz skierowanych w naszą stronę. Co do moich "argumentów", użyłam słowa "późno" w 2 momentach. Pierwszy był, gdy powiedziałam że nie otrzymasz unbana, jest już *późno* i możesz pójść spać, a rano nie będziesz miał bana. Po tej sytuacji zaczęły się twoje 3 kłamsta, czyli 3 inne wyjaśnienia zdarzenia - 1. Gracz sam wpadł 2. Testowałeś z PlSzymkiem 3. Testowałeś z kolegą z wyspy. Drugą sytuacją było, podczas gdy poplątały mi się trochę słowa i się powtórzyłam, faktycznie byłam zmęczona i powiedziałam, że jest już późno. Po pewnym czasie dostałeś bana na Ts3. Z mojej strony to tyle, ale co ja tam wiem.. przecież "nadaje się tylko do zabijania świń" Pozdrawiam.

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy