Jump to content

[Propozycja] Zwiększenie limitu leji na wyspie

krzysiu468
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: krzysiu468
2. Nazwa propozycji: Możliwość zwiększenia limitu leji na wyspie
3. Opis: Będzie to polegać na tym ze gracz będzie mógł zwiększyć limit swoich lejów komendą /w ulepsz ze pieniądze i cg oraz /poziom np. Co każde ulepszenie limit lejów był by zwiększany o 2. Sześć ulepszeń to daje 12 lejów więcej. 12 lejów więcej nie powinny robić lagów.
4. Dlaczego akurat to: Ponieważ 20 lejów nie jest wystarczająca dla niektórych graczy. 
  • Lubię to! 1

Pomysł jak każdy inny, niby 12 lejów/hopperów nie będzie powodowało Lagów aczkolwiek według mojej osoby propozycja jest mało rozpisana, na dodatek nie ma sensu dodawania kolejnej dawki hopperów.

Gdyby serwer się rozwinął i takie tam to z pewnością propozycja zdała by się.

Na Nie

Zdecydowanie potrzebne, wiele ludzi ma farmy np. Kaktusów. Leje są strasznie potrzebne do tworzenia różnego rodzaju automatycznych farm, stoniarek jak się nie ma vip-a. Są one ułatwieniem rozgrywki dla wielu graczy. Sam prosiłem na poprzedniej edycji o więcej hopperów i propozycja została przyjęta, więc czekam na odpowiedź, ze strony administracji. Pozdrawiam cieplutko.

Popieram.

Jest to przydatne w momencie gdy dany gracz chcę choćby tych hopperów czynnie używać w swej przygodzie. Ja np. zamierzam za ich pośrednictwem zrobić kompleks farm.

Dla narzekających, nikt wam nie każe zwiększać ilości lejów na waszej wyspie :P 

TIP: Jeżeli lejki wam lagują postawcie na nich piecyki (jeżeli używacie je jako "rury" oczywiście)

Edited by Wyimaginowany

• 1 month later...
  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy