Jump to content

[ODRZUCONE] [PODANIE] Zirf

Guest
 Share

Recommended Posts

Nick: Zirf

2. Imię: Jakub
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?:  Od połowy 2 edycji LUCKY SKYBLOCK
5. Masz mikrofon i TS3?: Mam mikrofon również Discord lecz z ts3 jest mini problem. Jak pobieram ts3 to mi wyświetla ze plik jest uszkodzony lub przestarzały

chociaż pobieram najnowszą wersję.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: TAK Jako właściciel i moderator
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: Dni robocze ok. 2-3/4h a w weakend ok. 3-5h
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: TAK dostałem mute na 5min za wywoływanie spamu

ponieważ ja często robiłem event i jakoś tak wyszło XD
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Mielibyście mnie przyjąć ponieważ często bywam na LUCKY SKYBLOCK i pomagam graczom ,doradzam im.

Jestem wesoły, Zabawny, przyjacielski i pomocny. Lubię pomagać ludziom, bawić się z nimi, często gracze mnie się pytają o coś np. Zirf  jak cos zrobić? Zirf  jaka komenda na to czy tamto.

Lubię komendy i je dobrze znam, znam się z całą administracją serwera i rozmawiamy po koleżeńsku. Często zachowuje się na serwerze jak helper, ostrzegam i daje rady. I lubię grać na tym serwerze
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Jakub mam 13 lat i mieszkam w Krakowie. Gram na pianinie od 6 lat. Daje koncerty i gram czasem na weselach. Często ludziom pomagam. Chwilowo jest (powiedzmy) niepełnosprawny, ponieważ złamałem rękę, ale to nie staje na przeszkodzie do grania, bo robię wszystko na komputerze sprawnie. Jestem spokojny lubie sprzątać w domu

pomagać i wiele innych. Jestem bardzo dobry z języka polskiego, i myślę, że za to też plus.  Lubię polski i technikę ( można powiedzieć że jestem nauczycielem techniki, ponieważ czasem na lekcjach jak nie ma nauczyciela od techniki to ja prowadzę lekcje ponieważ dobrze się na tym znam.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: TAK jeżeli bym nie przeczytał regulaminu to by nie było mojego podania.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: NIE MA TAKIEJ KOMENDY. Zamiast tego jest /w reset

- /w reset: Resetuje (przywraca do stanu początkowego) wyspę lvl wyspy.
- /w zapros nick: Zaprasza gracza do wyspy
- /w coop nick: Zaprasza gracza do wspólnej gry (może mieć w tym czasie swoja wyspa nie tak jak w przypadku /w zapros) Tylko dla VIP+
- /report: Zgłasza gracza
- /w wykop nick: Wyrzuca gracza tymczasowo z wyspy (działa jak komenda /kick)
- /skup (dokładna informacja): Tam możesz sprzedać przedmioty, (ty dajesz i przychodzą Ci pieniądze)

- /w ban Banuje gracza (blokuje gracza na zawsze z wyspy (działa jak komenda /ban))

- /w unban odblokowuje gracza (działa jak komenda /unban)

- /sklep otwiera sklep

- /w tp <nick> teleportuje do tabliczki [witaj]

- /tpa <nick> teleprtuje do gracza za zezwoleniem

- /is sethome ustawia miejsce wyspy w miejscu w którym stoisz

- /sethome ustawia dom w miejsc w którym stoisz

- /home teleportuje do domu

-/

- /cc czyści chat (np. jak ktoś zareklamuje np.server)

- /mute wycisza gracza na przykład 5min za flood

- /kick wyrzuca na chwilkę gracza za jakiś powód

- /ban blokuje gracza na server

- /unban odblokowuje gracza

- /tp <nick> teleportuje do gracza

- /dzień robi dzień dla siebie (tylko dla SVIP)

- /noc robi noc tylko dla siebie (tylko dla SVIP)

- /partner tp teleportuje do partnera

- /partner poslub bierzecie ślub

- /partner ulecz leczy partnera

- /partner prezent daje prezent partnerowi

- /partner chat włącza czat partnerski

- /partner rozwod rozwód z partnerem

- /m <nick> <tekst> wysyła prywatną wiadomość do gracza

- /ignore <nick> ignoruje gracza

/msg <nick> <tekst> wysyła prywatną wiadomość do gracza

I mógłbym wymienić wszystkie komendy minecraft bo się znam, lecz wymieniłem te najważniejsze!

Edited by Guest
KOMENDY

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy