Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] MajkusieK

MajkusieK
 Share

Recommended Posts

•  

1. Nick: MajkusieK

2. Imię: Krystian
3. Wiek: 19 (W tym roku będzie 20)
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od paru/parunastu dni m.in 26.05.2019/27.05.2019
5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak pełniłem.
 7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Myśle że na spokojnie od 3 do 5h, jeżeli chodzi o weekendy bądź dni wolne od pracy to na spokojnie od 5 do 7h.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie byłem karany.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Myśle jako iż byłem kilka razy na owej randze sprawdziłbym sie u was, Godnie reprezentuje range jak i cały serwer przy czym pomagam nowym osobom rozpocząć gre, pisze to podanie z myślą że dostane się na Helpera, gdyż często Bywam na serwerze oraz Staram się być jak i pomagać osobom które dopiero zaczynają rozgrywke na serwerze. Jestem osobą która lubi zdobywać nowe doświadczenia i nie tylko, szybko sie ucze jak i naprawde szybko przyswajam wiedze która została mi powierzona. Z pewnością się na mojej osobie nie zawiedziecie gdyż po prostu Staram się z całych sił.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć! Mam na Imie Krystian, Mam lat 19, Na chwile obecną pracuje na stanowisku dużych firm, na codzień spędzam czas ze znajomymi jak i rodziną czy też dziewczyną, miły a zarazem stanowczy który lubi dopiec swego, na ogół uwielbiam budować oraz spędzać wolny czas na grach gdyż daje mi to możliwość rozluźnienia się po całodziennym chodzeniu/spędzaniu czasu z innymi. Z pewnością jest możliwa ze mną rozmowa na czacie, TS3 czy discordzie, staram się odpowiedzieć na każde pytanie jakie zadaje mi gracz by dowiedzieć się co zrobić lub jak coś zrobić.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście, zapoznałem sie z każdym podpunktem który został tam zapisany.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: Taka komenda nie istnieje na serwerze, Istnieje komenda /w reset która daje możliwość zresetowania wyspy.
- /w zapros nick: Komenda ta służy do zaproszenia osoby na swoją wyspe.
- /w coop nick: Daje możliwość dodania gracza na wyspe, w celu np Budowania, do czasu Gdy właściciel wyspy nie wyloguje się.
- /report: Ta komenda służy do, Zreportowania gracza który nagminnie łamie regulamin widniejący na serwerze lub zgłaszania bugów związanych na serwerze/discordzie lub TS3. Istnieje również możliwość napisania wątku na forum w sprawie m.in błędu lub za nagminne łamanie regulaminu przez gracza.
- /w wykop nick: Ta komenda służy do, Wyrzucenia danego gracza z wyspy tak zwanym kickiem, istnieje również możliwość zbanowania Gracza na swojej wyspie za na przykład złe zachowanie w stosunku do właściciela wyspy.
- /skup (dokładna informacja): Skup, jest to miejsce które daje możliwość sprzedania surowców jakie wykopaliśmy na przykład w kopalnii, istnieje również możliwość sprzedania itemów które wydropiliśmy podczas otwierania tak zwanych Lucky - Blocków. Jest to tak zwany Sklep Serwerowy w którym mamy możliwość sprzedania swoich surowców.

- ./CG: Komenda ta służy do otworzenia sklepu za CraftedGemsy które można m.in wygrać w codziennych Questach, bądź zakupić je w sklepiku serwerowym.

./w ulepsz: Ta komenda służy do ulepszania danych rzeczy na wyspie którą stworzyliśmy.

/w poziom: Jest to komenda służąca do podnoszenia levela wyspy, podczas tego jeżeli coś wybudowaliśmy na wyspie.

/w: Komenda znana prawie wszystkim, jest to komenda która po wpisaniu przenosi nas na naszą wyspę którą posiadamy na danym koncie.

Komendy Administracyjne

/kick nazwa gracza: Ta komenda służy do wyrzucenia gracza z serwera podczas na przykład Kradzieży surowców z kopalni - jeżeli nie skutkują ostrzeżenia.

- /tempmute nazwa gracza czas: jest to komenda wyciszająca gracza gdy ten używa słów wulgarnych lub wyzywa czy też bluzga inną osobe która pisze na czacie.

/CC - potoczna nazwa Clear Chat: używamy tej komendy gdy ktoś inny podał IP serwera lub też istnieje możliwość wyczyszczenia chatu gdy ktoś nagminnie spamuje na czacie.

Podanie jest estetyczne oraz nie widzę błędów. Wiek na duży plus. Zdania są rozbudowane, napisane z sensem. Dość krótko grasz na serwerze - to jest minusem. Nie byłeś karany co jest plusem. Komend jest dość mało (+/-). Jestem do tego podania ustosunkowany neutralnie, z małym pochyleniem na tak. Powodzenia.

• Lubię to! 1
  • Super 1

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy