Jump to content

[PRZYJĘTE] [PODANIE] Szymon04

L0r3nZ
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Szymon04

2. Imię: Szymon
3. Wiek: Mam 15 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Na craftedzie gram od bardzo dawna. Moja przygoda zaczęła się w 2017 roku kiedy był start serwera, grałem do połowy 2018 roku lecz zrobiłem sobie przerwę. Niedawno powróciłem i gram od około 2 tygodni.
5. Masz mikrofon i TS3?: Tak posiadam sprawny mikrofon oraz TS 3.2.2 na androida
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: Tak pełniłem kiedyś taką funkcje. Byłem raz Helperem oraz KidModem
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: Od 2h do 4h
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Nigdy nie byłem karany, ponieważ nie robię zamieszania na serwerze. Byłem tylko raz karany przez administracje, ponieważ pomylili mój nick ale nic się nie stało przeprosili i od mutowali
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Jestem odpowiedzialną osobą która szuka nowej przygody oraz chce spróbować szczęścia na innym serwerze. Lubię poznawać nowe osoby oraz grać w minecrafta oczywiście. Pełniłem kiedyś taką funkcje więc wiem na czym polega bycie w administracji. W sporach oraz konfliktach na serwerze staram się aby żadna osoba nie ucierpiała. Posiadam również mikrofon oraz TeamSpeaka więc nie powinno być problemu z porozumieniem się.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Tak jak już wcześniej wspomniałem mam na imię Szymon oraz mam 15 lat. Mieszkam w małej wsi niedaleko miasta Łodzi. Lubię grać w minecrafta oraz spotykać się z kolegami. Interesuje się piłką nożna, muzyka. W przyszłości chciałbym studiować menagerstwo oraz ekonomie.
1
1. Przeczytałeś/aś regulaminy?: Tak
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun:
- /w zapros nick: Zaprasza gracza do wyspy. Po wysłaniu zaproszenia gracz który je otrzymał moje je przyjąć bądź odrzucić. Po dołączeniu do kogoś na wyspę nasza zostanie automatycznie usunięta.
- /w coop nick: Daje graczowi pozwolenie na niszczenie wyspy/bloków na cudzej posesji. Coop-a mogą dawać VIP-y oraz SVIP-y
- /report: Zgłasza problem bądź skargę na gracza do administracji np. /report Szymon04 [powód]. Po zgłoszeniu tego administracja dostaje od nas wiadomość o danym zajściu
- /w wykop nick: Wyrzuca gracza który jest na cudzej wyspie i następnie teleportuje go na swoja bądź na spawn jeżeli jej nie posiada
- /skup (dokładna informacja): W skupie możemy sprzedawać swoje itemy np. 64 bruku za 44$. Skup polega na tym ze za określoną ilość konkretnych rzeczy możemy je sprzedać za konkretna ilość pieniędzy. Ja tez często korzystam z skupu i jestem zadowolony.

KOMENDY ODE MNIE

-/spawn: Teleportuje gracza na spawn serwera skyblockowego

-/w reset: resetuje nasza wyspę i zaczynamy gre od nowa

-/lowisko: teleportuje nas na serwerowe lowisko gdzie każdy ma dostęp

-/farma: na niej możemy dostać darmowe jedzonko (zabijamy świnki)

-/farmavip: na niej możemy robić to samo co na /farma tylko mamy większy wybór na zabijanie zwierząt

-/w tp [nick] lub /is warp [nick]: Teleportuje gracza na warpa innej osoby. Taki zabieg można wykonać kiedy gracz ma 10 lvl oraz tabliczkę z napisem [WITAJ].

KOMENDY PRZYDATNE NA STANOWISKU HELPERA

-/tempmute [nick] [czas s/m/h] [powod]: wycisza gracza na określony czas (sekundę, minutę, godzinę)

-/kick [nick] [powod]: wyrzuca gracza z serwera

-/tpahere [nick]: teleportuje do siebie wybrana osobę

Słowa od siebie: Mam nadzieję, że zostanę przyjęty oraz razem pogram z wami J

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy