Jump to content

[PRZYJĘTE] [Skarga] TaXi24

MajkusieK
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: MajkusieK
2. Nick oskarżonego: TaXi24
3. Data zdarzenia: 06.06.2019 - Godzina 15:30/15:36
4. Wyjaśnienie: Witam, Pisze tą skargę z tego względu iż zostałem oszukany na "Beacona" przy pomocy zmiany nazwy tabliczki, otóż napisał do mnie Gracz o nicku TaXi24 w celu sprzedania Bejcona za dość małą cenę jaką była 6,500$. Po dogadaniu sie co do ceny zapytałem go czy sprzedaje nadal owy przedmiot, odpisał mi że "Tepnij sie bo w sklepie mam" tutaj sie troche zdziwilem iż gracz nie miał tabliczki z napisem [Witaj], chwile po tepnięciu się spojrzalem na tabliczke, Rzeczywiście pisało na niej że "Beacon Sztuk 1 Cena 6,500" Kliknąłem w tabliczke jednakże Zdziwilem sie co otrzymałem z tabliczki, otóż zamiast bejcona był tam dodany płot cobblestonowy, Po tej chwili Zostałem wywalony z działki poprzez komende którą wpisał owy gracz, Napisałem mu wiadomość prywatną że Jest to murek, aczkolwiek gracz najwidoczniej zastosował komende ignore na mój nick,  chwile po kupieniu tego "Pseudo bejcona" widziałem iż gracz Usunął tabliczke Gdzie był dowód, jedyne screeny jakie posiadam to część rozmowy gdyż nie wiedzialem że gracz mnie najzwyczajniej w świecie oszuka.

Według mnie ten Gracz popełnił dość Głupią rzecz, Powinien on zostać ukarany permamentnie z brakiem możliwości apelacji. Ale o tym już zadecyduje administracja, na dole podsyłam screeny te które udalo mi sie zrobić.

Licze na surowe ukaranie owego gracza.

Pozdrawiam MajkusieK
5. Dowody: https://imgur.com/a/VzhiASC

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy