Jump to content

Recommended Posts

Chciałbym sobie zaznaczyć, że nie czytałem innych podań na helpera przed pisaniem tego.

1. Nick: BAN928

2. Imię: Michał
3. Wiek: 13lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na serwerze Crafted.pl gram od listopada 2017 ( z kilkoma przerwami kary, brak neta itp.).
5. Masz mikrofon i TS3?
Tak posiadam sprawny mikrofon, TS3 oraz Discorda.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?
Nie nigdy nie pełniłem takich funkcji, ale staram się pomagać innym graczom odpowiadając tak po prostu na czacie.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Dziennie (w tygodniu ) poświęcał bym na pełnienie obowiązków helpera ok. 1-3godz, a w weekendy ok 1-5 godz rano i ok.30-1godz wieczorem.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak. Byłem karany na serwerze (dokładnie na Toxicocean) za podszywanie się pod Jeża tritsusa i Mute za flood na skyblock'u.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?  Powinniście mnie przyjąć chociaż z tego powodu, że gram o godzinach gdzie prawie nikt z administracji nie gra, a gracze zawsze mają jakieś pytania. Jestem osobom miłą i pomocną.  Często się udzielam na czacie jak i na serwerze. Zgłaszam Helperom o złym zachowaniu innych graczy. Czuję, że mógłbym też przyjmować takie zgłoszenia.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Mam na imię Michał i mam 13lat.  Lubię grać w minecraft a najbardziej na serwerze crafted.pl. Od razu po lekcjach włączam minecraft'a, by zabić czas. Moim ulubionymi przedmiotami jest matematyka i informatyka. Jestem dobrym uczniem, ale czasem przeszkadzam na lekcjach, gdyż jestem bardzo energiczny, ale leniwy.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak przeczytałem wszystkie regulaminy
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun:
Nie ma takiej komendy (istnieje komenda /w reset dzięki której można zresetować wyspę )
- /w zapros nick: Zaprasza osobę do naszej wyspy, żeby one nam pomagały.
- /w coop nick: Komenda dla Vip+ Zaprasza osobę do naszej wyspy, ale ta osoba nie traci swojej.
- /report: Wysyła do Administracji zgłoszenie o tym co złego robią inni gracze np. spamują.
- /w wykop nick: Wyrzuca osobę która zwiedza naszą wyspę
- /skup (dokładna informacja): Pozwala nam sprzedawać rzeczy, których nie potrzebujemy.

WARPY

1. /Warp pvp  Przenosi do miejsca gdzie można walczyć z innymi graczami

2. /kopalnia Przenosi do miejsca gdzie można kopać cobla bez ograniczeń

Mało komend(-) 

Wiek(+) 

Kary(-) 

Nie widzę cię na serverze(-) 

Nazrazie jestem na Neutral z pochyleniem na Nie

Edited by Adib
Dodanie

2 minuty temu, Adib napisał:

Mało komend(-) 

Wiek(+) 

Kary(-) 

Nazrazie jestem na Neutral z pochyleniem na Nie

Smutne, ale prawdziwe. Cóż mogłem się bardziej wysilić, ale to cały ja :=(

Wiek ok

Długo gra

Nawet widuje

Tradycyjnie rozstrzelaja za komendy

Kary każdemu się zdarzają 

Zdania niezbyt 

Neutral z pochyleniem na tak 

3 minuty temu, Exstrem napisał:

Wiek ok

Długo gra

Nawet widuje

Tradycyjnie rozstrzelaja za komendy

Zdania niezbyt 

Neutral z pochyleniem na tak 

Dziękuję, ale jeśli mogę mieć pytanie..... Co jest złe w zdaniach?

13lat, pierwszy raz widze twoj nick a jestem na skyblock caly czas wiec jako top1 gracz musze cie zmartwic ale nic z tego

2 godziny temu, Trenbolon napisał:

13lat, pierwszy raz widze twoj nick a jestem na skyblock caly czas wiec jako top1 gracz musze cie zmartwic ale nic z tego

Bo miałem karę i grałem rzadko to może dlatego mnie nie widziałeś.

• Super 1

Wiek +

Kary -

Pomagasz +

Widzę na serwerze +

NEUTRAL

2 godziny temu, trrirsusPolska napisał:

Bo miałem karę i grałem rzadko to może dlatego mnie nie widziałeś.

okej i wszystko jasne, jestem na tak i mam nadzieje ze podanie bedzie rozpatrzone pozytywanie !!!!!!

9 godzin temu, Trenbolon napisał:

okej i wszystko jasne, jestem na tak i mam nadzieje ze podanie bedzie rozpatrzone pozytywanie !!!!!!

Dzięki.

10 godzin temu, Szymon04 napisał:

Wiek +

Kary -

Pomagasz +

Widzę na serwerze +

NEUTRAL

Dziękuję bardzo.

Wiek (+)

Rzadko Widuję (+/-)

Kary (-)

Pomagasz (+)

Zdania (+/-)

Komendy (-)

Neutral, Powodzenia !

Wiek +

komendy +/-

zdania +/-

Neutral z uchyleniem na tak

• Super 1

od 13-latka oczekuje się jednak ciut lepszej ortografii... komend malutko, chociaż sam nie jestem zwolennikiem wypisywania wszystkich możliwych, to ograniczanie się tylko do wymaganych i raptem dwóch warpów (serio nie ma ich więcej?) jest trochę słabe. popracuj nad podaniem, a może kiedyś coś z tego będzie. a, i pisanie, że ktoś powinien coś zrobić nie jest na miejscu. lepiej użyć zwrotu "moglibyście" , lub "widziałbym się na miejscu helpera, ponieważ..." 

Edited by yoshio_pl
  • Wow 1

1 minutę temu, Filiperys napisał:

Wiek +

komendy +/-

zdania +/-

Neutral z uchyleniem na tak

Dzięki ci bardzo!

1 minutę temu, yoshio_pl napisał:

od 13-latka oczekuje się jednak ciut lepszej ortografii... komend malutko, chociaż sam nie jestem zwolennikiem wypisywania wszystkich możliwych, to ograniczanie się tylko do wymaganych i raptem dwóch warpów (serio nie ma ich więcej?) jest trochę słabe. popracuj nad podaniem, a może kiedyś coś z tego będzie. 

Podaj przykład co źle napisałem.

Z polaka dostałem 4 na koniec rok za przeszkadzanie, ale ortografię mam najlepszą w klasie.

6 minut temu, trrirsusPolska napisał:

Dzięki ci bardzo!

Podaj przykład co źle napisałem.

Z polaka dostałem 4 na koniec rok za przeszkadzanie, ale ortografię mam najlepszą w klasie.

weź na spokojnie przeczytaj swoje podanie, a może sam znajdziesz błędy. podpowiedź: punkty 7 i 9. dotyczy to też interpunkcji. ja wiem, że to, co powiem jest może trochę na wyrost, ale przy dzisiejszym poziomie ortografii wśród młodzieży określenie "najlepszy w klasie" niekoniecznie oznacza bezbłędność... niestety, takie czasy.

Edited by yoshio_pl
złe określenie

1 minutę temu, yoshio_pl napisał:

weź na spokojnie przeczytaj swoje podanie, a może sam znajdziesz błędy. podpowiedź: punkty 7 i 9. dotyczy to też interpunkcji.

Interpunkcja to wiem nie chce mi się pisać, bo jestem przyzwyczajony, że na serwerze nie pisze "."

Błędów ortograficzych nie zauważyłem

1 minutę temu, trrirsusPolska napisał:

Interpunkcja to wiem nie chce mi się pisać, bo jestem przyzwyczajony, że na serwerze nie pisze "."

Błędów ortograficzych nie zauważyłem

Czyli jeszcze trochę pracy przed Tobą (i nie chodzi tylko o kropki). Powodzenia!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy