Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] xQuerrion

Guest
 Share

Recommended Posts

Jeszcze przed pisaniem podania, chcę powiedzieć, że liczę się z mniejszymi szansami na przyjęcie przez degrada,  i piszę to podanie, ponieważ chciałbym być dalej helperem, gdyż uważam, że już się bardziej ogarnąłem i chciałbym dalej pilnować chatu oraz pomagać. Przemyślałem już dokładnie to co źle robiłem i myślę, że teraz był bym bardziej uważny. Po tygodniu od degrada bądź trochę dłużej/krócej nie będzie widać może jakiejś mega zmiany, ale ja ją odczuwam i myślę, że z czasem by się ujawniła.

1. Nick: xQuerrion
2. Imię: Mikołaj
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od początku tego serwera, ok. 12 miesięcy, lecz gra ta była z przerwami.
5. Masz mikrofon i TS3? Owszem, posiadam 2 wymienione rzeczy
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, na tym serwerze nawet i na lekko większym serwerze niż fb.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? 1,5h-4,5h. Ciężko dokładnie powiedzieć, bo zależy też to od ilości nauki w danym dniu.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Dostałem tylko warna na forum, innych kar nie mam.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Chciałbym się dostać do administracji serwera po raz 2, oraz pomagać wszystkim graczom, nawet tym, których nie lubię. Uważam, że pomaganie jest taką rzeczą, którą powinien robić każdy, więc chcę pomagać innym graczom i pokazać im przykład do naśladowania. Mam duże doświadczenie jeżeli chodzi o grę na serwerze, przez co wiem co jest w danym sklepie, za jakie rzeczy powinno się karać (na początku tego nie wiedziałem przez czas bycia helperem, ale teraz już myślę, że wiem). Znam większość komend serwera freebuild, przez co nie będę musiał się zastanawiać w jaki sposób pomóc drugiej osobie. Jak tylko jestem na serwerze pomagam graczom jak tylko potrafię, oraz śledzę uważnie chat i widzę kiedy się coś dzieje, przez co będę mógł szybko zadziałać. Uważam, że warto jest mi dać 2 szansę, gdyż ogarnąłem się już mocno i będę popełniał mniej błędów niż przed moim degradem. Jestem dobrze obeznany z ortografią, z interpunkcją trochę mniej, ale staram się jak najbardziej uważać na przecinki itp. Umiem akceptować krytykę kierowaną w moją stronę, więc myślę, że nie będę zmuszany do kłótni z graczami. Stałem się bardziej rozważny, niż przed degradem, więc myślę, że lepiej bym sobie poradził niż za 1 razem. 
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):  
Mam na imię Mikołaj, mam 13 lat. Mieszkam w województwie łódzkim i chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej. Moim hobby jest jazda na hulajnodze wyczynowej. Na tą chwilę, jeszcze nic nie umiem, ale i tak daje mi to fun. Uważam, że jestem miłą osobą, która stara się lubić... no może nie lubić, ale szanować wszystkie osoby, które mnie otaczają w świecie realnym, jak i tym wirtualnym. Jestem uzależniony od komputera, chociaż staram się kontrolować czas, który gram na komputerze (wychodzi to po części na +, bo miałbym więcej czasu na pełnienie obowiązków helpera :)). Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są historia, oraz matematyka z, której może nie jestem najlepszy, ale i tak ją lubię. Lubie poznawać dużo nowych ludzi. Staram się być szczery wobec wszystkich osób.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, przeczytałem.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):

- /d zaufaj: Dajemy osobie możliwość, budowania, niszczenia, używania pieców, enchantu, craftingu itp. poza naszą obecnością na serwerze
- /d dodajDajemy osobie możliwość tego samego co w komendzie /d zaufaj tylko, że może robić to podczas, gdy jesteśmy na serwerze
- /d polacz: Łączymy działki, które są obok siebie 
(dla VIP+)
- /d ban: Banujemy osobę, co uniemożliwia jej wejście na naszą działkę
- /d chat: Otwieramy chat działki, ale gdy wychodzimy z niej, zostaje on nam wyłączony

KOMENDY VIP+

- /kit vip - Otrzymujemy pakiet vip.

- /kit vipkluczOtrzymujemy 1 klucz do ruletki w strefie dla vipów

/strefavip wchodzimy do strefy vip, gdzie mamy 30 poziom enchantu, darmowe kowadła i ruletkę vip

- /feed - uzupełniamy do maksymalnego poziomu punkty głodu

- /heal - uzupełniamy punkty życia do poziomu maksymalnego

- /cofnij - cofamy się w miejsce naszej ostatniej śmierci

- /craft - przenośny crafting

- /ec - przenośny enderchest

KOMENDY DZIAŁKI

- /d auto - zajmujemy losową działkę, a koszt jest działki jest równy 500$

- /d anuluj - anulujemy osobę z działki, którą dodaliśmy / zaufaliśmy

- /d zajmij - zajmujemy działkę, która jest wolna i na niej stoimy (warunkiem jest to, żeby była wolna)

- /d tp - teleportujemy się na działkę określonego gracza

- /d rozlacz - rozłączamy działki, które są obok siebie ( komenda dla vip+ )

- /d biom - ustawiamy dom na działce

- /d dom - teleportujemy się na naszą działkę

- /d pomoc - otrzymujemy wszystkie komendy dotyczące działek

KOMENDY Z UZYCIEM /POMOC

- /pomoc pojazdy - otrzymujemy info na temat zdobycia pojazdów, oraz przydatne wskazówki

- /pomoc - wyświetla nam wszystkie komendy, które zawierają początek /pomoc

- /pomoc dropy - pokazuje nam drop na dany surowiec

- /pomoc surowce - dostajemy pomoc na temat surowców

- /pomoc sms - pokazuje ceny rzeczy ze sklepiku serwerowego

- /pomoc pieniadze - pokazuje jak zrobić pieniądze

- /pomoc tabliczki - pokazuje jak utworzyć sklep / skup

KOMENDY TELEPORTUJĄCE

- /fabryka - teleportuje nas do fabryki, gdzie możemy zarobić nasze pierwsze pieniądze

- /kosciol - teleportuje nas do kościoła

- /spawn - teleportujemy się  na spawn

- /ruletki - teleportuje nas do miejsca z ruletkami

- /regulamin - teleportuje nas do tegulaminu serwera ( skróconego )

- /kfc - teleportujemy się do kfc

- /salon - teleportujemy się do miejsca z samochodami do kupienia

- /lotnisko - teleportujemy się na lotnisko i możemy kupić tam samoloty / helikoptery

- /ikea - teleportujemy się do ikei

- /warpy - znajdziemy tam wszystkie warpy

KOMENDY ŚLUBNE

- /partner pomoc - uzyskujemy pomoc dot. partnera

- /partner prezent - dajemy prezent naszemu partnerowi

- /partner rozwod - bierzemy rozwód z naszym partnerem

- /partner ustawdom - ustawia wspólny dom z partnerem

- /partner tp - teleportujemy się do naszego partnera

- /partner ulecz - leczymy naszego partnera o określoną ilość serc

- /partner chat - włączamy chat z naszym partnerem

- /partner pvp off/on - wyłączamy bądź włączamy pvp z naszym partnerem

KOMENDY ADMINISTRACJI

- /a wiadomość - wysyłamy wiadomość na chat dla administracji

- /cc - czyścimy chat

- /tempban - banujemy określoną osobę na pewien czas

- /ban - banujemy określoną osobę na zawsze

- /mute - wyciszamy określoną osobę na określony czas

- /unmute - dajemy określonej osobie ponowną możliwość pisania na chacie publicznym

Jest tych komend jeszcze trochę więcej, ale ja wypisałem te najbardziej podstawowe.

Nie widzę sensu pisania większej ilości komend, bo przecież można dołączyć na serwer i przepisać wszytskie ._.

Mam nadzieje, że moje starania zostaną docenione.

Z wyrazami szacunku,

xQuerrion

Edited by Guest

Pomimo że nie gram na FB, to się wypowiem..

Wiek jest dobry, jeden z plusów. Posiada potrzebne komunikatory i mikrofon, drugi plus. Kolejnym z nich są zdania, które są rozbudowane i ładnie zbudowane. Mała ilość kar (Praktycznie zerowa) jest też jednym z argumentów.

Na Tak

No więc według mnie jesteś ogarniętą, miłą i pomocną osobą i raczej można Ci zaufać. Masz TS i mikrofon, także to na plus. Komendy są sp0ko, także tu również nie mam zastrzeżeń. Degrad degradem, Twoja sprawa. Jak dla mnie każdy zasługuje na tą drugą szanse, czyli jak najbardziej jestem na tak. Powodzonka ^^

• Lubię to! 1

6 godzin temu, MaksMaks2003 napisał:

Według mnie jesteś zbyt chamski na helpera.. no i ten degrad..

Na NIE

Mogę wiedzieć o co chodzi z chamskością? Oczywiście, to jest Twoja opinia i ja ją szanuję.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy