Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Marcelek123

Marcelek123
 Share

Recommended Posts

1. Nick:Marcelek123

2. Imię:Marcel
3. Wiek:17
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Do 2018
5. Masz mikrofon i TS3? Tak
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak oraz byłem administratorem.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Od 2 do 3 w tygodniu a 1/2 w weekend.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak byłem karany za reklamę na chatboxie serwera, który już nie istnieje.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem dość lubiany na serwerze, więc raczej można mi zaufać. Lubie kodować oraz pisać pluginy. Byłem karany, ale się bardzo poprawiłem. Lubie robić muzykę na komputerze. Jestem aktywny na serwerze ts3.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imie Marcel mam 17 lat. Mam dobrą opinię oraz lubię grać w minecraft i inne gry. Byłem kiedyś właścicielem server a minecraft oraz 2 razy administratorem. Bardzo lubię zwierzęta i naturę. Bardzo lubię pomagać innym.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy?tak
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: nie ma takiej komendy.
- /w zapros nick: Zaprasza gracza do drużyny.
- /w coop nick: Dodaje gracza do wyspy do momentu wyjścia z serwera.
- /report: Tą komendą można zgłosić gracza.
- /w wykop nick: Wyrzuca gracza z drużyny.
- /skup (dokładna informacja): Otwiera panel skupu, w którym można sprzedawać różne rzeczy np. rudy.

•  
Edited by Marcelek123
  • Lubię to! 1

Kiedy grałem, widywałem cię na serwie.

Wiek jest jednym z dużych plusików, bo spełnia wymagania.

Masz TS'a i Discorda więc plus, a także mikro.

Na Tak

• Moderator Forum

Drogi Filipie..
Twój wiek jest na plus, niestety nie widuję cie na serwerze a więc nie pomagasz. Posiadasz TS3 i discord co jest plusem. Komendy to  chyba jakiś żart napisałeś dosłownie kilka.. 
Napisz ich więcej niektórzy wypisują 90% komend ze SKYBLOCKA. 
Niestety, jestem na nie

Widziałem kilka razy na serwie, ale to może przez to ze w tygodniu nie gram często tylko w weekendy +/- 

Wiek +

komendy +/-

ortografia + 

rozbudowa zdań -

Jestem na NEUTRAL z pochyleniem na NIE

Edited by KarolinaLove

W dniu 16.06.2019 o 22:05, KarolinaLove napisał:

Widziałem kilka razy na serwie, ale to może przez to ze w tygodniu nie gram często tylko w weekendy +/- 

Wiek +

komendy +/-

ortografia + 

rozbudowa zdań -

Jestem na NEUTRAL z pochyleniem na NIE

3 plusy 2 minusy i na nie?

W dniu 16.06.2019 o 21:53, dircioch napisał:

Drogi Filipie..
Twój wiek jest na plus, niestety nie widuję cie na serwerze a więc nie pomagasz. Posiadasz TS3 i discord co jest plusem. Komendy to  chyba jakiś żart napisałeś dosłownie kilka.. 
Napisz ich więcej niektórzy wypisują 90% komend ze SKYBLOCKA. 
Niestety, jestem na nie

Jaki filipie ja jestem marcel

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy