Jump to content
Sign in to follow this  
Sztiwi

Mobilne Granie

Recommended Posts

HEJ!

Jak się zapewne domyślasz po tytule, chciałbym Cię zaprosić do mobilnej gierki i do mojego klanu. Jest to strategia która polega na rozbudowie własnej wioski, atakowaniu wiosek innych graczy oraz braniu udziału w wojnach międzyklanowych. Celowo podkreśliłem to słowo, ponieważ mam swój klan, do którego możesz dołączyć i możemy pograć razem 👍. Bycie w klanie umożliwia między innymi branie udziału we wcześniej wspomnianych wojnach, oraz udział w tzw Clan Games, w których mamy różne misje, które musimy wykonać i dostajemy za nie nagrody.

Jeżeli już zainstalujesz grę, bądź jeśli ją już masz to podaję # mojego klanu -> #29RG0GUGL <- (musisz go wpisać w budynku Clan Castle w polu wyszukiwania) 
Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało pod wątkiem lub na moim discordzie Sztiwi#9634 :D

Edited by Sztiwi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy