Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] GlankeyPolska12

GlankeyPolskaYT12
 Share

Recommended Posts

1. Nick: GlankeyPolska12

2. Imię: Kuba
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od roku.
5. Masz mikrofon i TS3? Oczywiście.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? 3-4h dziennie.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Od usunięcia wszystkich kar ani razu, lecz przed, owszem pare razy zmutowany za Floody (to było dawno temu i nawet nie wiedziałem co to jest, teraz wiem) i spam. Na forum to tylko podajże 3 razy za pisanie w skargach, ale to były moje początki z forum.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem aktywnym graczem. Lubię pomagać innym graczom. Dziennie na obowiązki Helpera mógłbym poświęcić co najmniej 2 godziny. Szybko odpisuje na pytania graczy. Potrafię sam pomagać graczom, gdy nie ma wyższych rang.
10.  Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Kuba. Mam 13 lat. Lubie pomagać innym. W wolnym czasie uprawiam sport lub gram na Craftedzie. Mój kolega polecił mi ten serwer już ponad rok temu.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Wszystkie po 3 razy.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usuń: Nie ma takiej komendy.

- /w zaproś nick: Wysyła zaproszenie do drużyny dla gracza.
- /w coop nick: Dodaje tymczasowo gracza do drużyny.
- /report: Wysyła wiadomość do administracji w celu zgłoszenia gracza, który nie przestrzega regulaminu.
- /w wykop nick: Wykopuje gracza z wyspy na swoją wyspe.
- /skup (dokładna informacja): Otwiera menu do sprzedawania rzeczy takich jak: cobbelstone, drewno (każdego rodzaju) i wiele innych rzeczy.

• Przykro mi 1

Po zdaniach sądze, że masz max 11 lat. Komend jest mało.

I teraz tak... W zdaniach coś o sobie napisałeś "Mój kolega polecił mi ten serwer już ponad rok temu" to jest coś o sobie? No jak dla mnie nie, więc co za tym idzie, nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Na duże nie

aha i co mam odpowiadać teraz? Hmm ok

po samym czerwonym widzisz że najlepiej nie będzie

Komendy (-)

Zdania (-)

A gdzie ortografia? (-)

Nie miły (-)

Brak pomocy (-)

Nie widuję (-)

Po zdaniach myślę że ty masz z 11 lub 10 lat (Oszustwo Administracji) (---)

Jestem na Wielkie NIE! Powodzenia

• Super 1
  • Haha 1

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy