Jump to content

[ODRZUCONE] [SKARGA] Compan_

demeq009
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: demu.

2. Nick oskarżonego: Compan_.

3. Data zdarzenia: 14 czerwca 2019 roku.

4. Wyjaśnienie: "MUTE", które zostało nałożone na moje konto było nieuzasadnione, ponieważ nie napisałem nic obraźliwego. Zapytałem się tylko czy to prawda, ponieważ zostałem tak poinformowany. Czy za zadanie pytania można dostać „mute”? Pytanie nie zawierało wulgaryzmów, lecz anatomiczne nazwy części ciała.

5. Dowody: Logi...

• [14:35:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] demu » Compan_ czy to prawda, ze Geotan "ma malego czlonka meszkiego a jego gluteusy maximusy sa wielkie jak arbuzy"?
  • [14:35:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] Zostales wyciszony przez Compan_ za: Nieodpowiednie tresci..
Edited by demeq009
Błąd w teści.

Teraz, Misiek napisał:

Logi to nie dowód, ponieważ mogą zostać łatwo podrobione. Dodaj screena lub filmik.

fAM7zN0.png

Masz 24h na poprawę!

Hmmm, czy to takie trudne porównać moje logi z logami serwera? Twoja wypowiedż nie ma najmniejszego sensu... Polecam douczyć się o grze Minecraft ❤️ 

• Admin [SKY17]
Teraz, demeq009 napisał:

Hmmm, czy to takie trudne porównać moje logi z logami serwera? Twoja wypowiedż nie ma najmniejszego sensu... Polecam douczyć się o grze Minecraft ❤️ 

A ja polecam przeczytać regulamin.

§1.8 Każda pisana skarga musi być udowodniona (screeny/filmy), w przeciwnym razie zostanie odrzucona.

Jeśli to miało być śmieszne, to możesz iść do kabaretu, podobny poziom żartu. Mute słuszny, a Tobie polecam dorosnąć lub zastanowić się 5 razy nim coś napiszesz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy