Jump to content

[ODRZUCONE] [podanie] Zyd5942

zyd5942
 Share

Recommended Posts

1. Nick:Zyd5942
2. Imię:Oliwier
3. Wiek:14
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: gram od tamtej edycji ogólnie to gram około 6 miesięcy
5. Masz mikrofon i TS3: oczywiscie
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję: tak pełnilem funkcje zbliżoną do  admina
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera: około 2-3 godziny
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl: na serwerze bylem raz ukarany z powodu przypadkowego podania nazwy innego serwera

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań): bardzo lubię pomagać graczom,jestem przyjacielski niezależnie od osoby zawsze pomogę,jeśli komuś chciałbym pomóc ale nie byłym w stanie napisał bym do administracji wyższej rangi,bardzo lubię grać na tym serwerze oraz mam posiadaną dobrą opinie u graczy,w większości sytuacjach jestem stanowczy i postępuje konsekwętnie niezależnie od relacji z danym graczem ponieważ relacje a spawiedliwośc to inne sprawy  

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań: jestem sympatyczny przyjazny,miły troskliwy,spostrzegawczy moją pasją jest ekstremalna jazda na rowerze oraz granie w gry,lubię pomagać graczom,mieszkam niedaleko miasta Szczecin lubię zwiedzać oraz rozpatrywać ciekawostki,
11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: tak kilkukrotnie 
12. Opisz komendy swoimi słowami 

-/w poziom- sprawdzenie poziomu wyspy

-/wyspa menu-możliwa zmiana ustawień wyspy

-/cg-sklep w którym kupuje się za crafted gems

-/w usun- usunięcia gracza z drużyny na wyspie

-/w coop- tymczasowe danie uprawnień danemu graczowi na swojej wyspie do momentu wyjścia z serwera

-/report-zreportowanie gracza z powodu np kradnięcia surowców w kopalni

-/skup-gracze mogą sprzedawać przedmioty natychmiastowo ale nie mogą sprzedać wszystkich surowców np redstone

-/w wykop nick- wywalenie gracza z wyspy

-/w zapros- zaproszenie gracza do drużyny wiąże to się z utratą wyspy gracza który by doszedł do innego gracza na wyspę

-/pomoc nether-informacje związane z wyspą w netherze np koszt oraz wymagany level wyspy

-/sklep-sklep w którym znajdują się rzeczy np mob spawner dirt i inne bloki sklep jest podzielony na kategorie

-/pomoc ekonomia-rzeczy związne z zarabianiem i opisane np jak zarabiać

dziękuje za możliwość napisania podania oraz pozdrawiam

Edited by zyd5942

Nowy na forum (-)

Zdania (-/+)

Widuję (+)

Taki 6/10 ogar  (+)

podanie powinno posiadać nazwę: [Podanie] Nick (--)

mało pomaga (-/+)

Mało pomaga (-)

Hmm taki NEUTRAL. Powodzenia

Edited by Roxu17
Coś nowego XD

• Moderator Forum

Drogi Oliwierze..
Wiek jest twoim jedynym plusem.. Zdań na pewno nie ma 5 rozbudowanych. Komend masz malutko, niestety bywasz czasami nie ogarnięty nie pomagasz na chat
Jestem na nie

Edited by dircioch

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy