Jump to content

[ODRZUCONE] [skarga] Derpa0


Mahazar
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: Mahazar
2. Nick oskarżonego: Derpa0 
3. Data zdarzenia: 17 czerwca 2019 roku.
4. Wyjaśnienie: Witam, chciałem zgłosić skargę na Administratora Derpa0, ponieważ zbanował mnie bezpodstawnie. Posiadam minecraft premium i nie mam innych kont, więc również nie mam żadnych multikont. Jeżeli na  moim IP widnieją inne konta prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że mieszkam na wsi i korzystam z tutejszego internetu, który jest nadawany z wierzy kościelnej, a więc możliwe jest że mamy również jedno IP. Administrator powinien zapytać się o konta, które mam na swoim IP a w ostateczności poprosić mnie na np. "AnyDesk" i sprawdzić moje profile oraz wszystkie logi czy widnieją tam jakiekolwiek inne konta. Proszę o pouczenie Moderatora oraz usunięcie mojego BANA.
5. Dowody: ss.
  Ukryj zawartość

Dodam troszkę ss ;).

Spoiler

 

1287702_Zrzutekranu(70).thumb.png.47e2ac26e4666aefaf7f93be80f84e08.png1943412616_Zrzutekranu(71).thumb.png.dfc6bb9aecd52cd7d423b63796f5b0b9.png699587408_Zrzutekranu(72).thumb.png.6759ba1cfb592f3b4ad719e043e34dc7.png

 

 

Dodam troszkę ss ;).

Spoiler

 

 

Edited by Mahazar
  • Super 5
Link to comment
Share on other sites

Miło, że postarałeś się w skardze na tyle, że zrobiłeś kopiuj -> wklej ze skargi na moderatora. Zrobiłeś konto po banie na "demu", dajesz mu reakcję pod prośbą o UB, a dodatkowo sam nie wiesz, czy mieszkasz na wsi, a internet bierzesz z wieŻy kościelnej, czy mieszkasz jednak w bloku i macie jedno wifi. Tylko tyle mam do dodania w sprawie bana.

 

Link to comment
Share on other sites

Dałem mu reakcję no i co związku z tym? Zauważ to, że pisałem o założenie konta w piątek a z tego co widzę gracz demu dostał bana później. Znam go osobiście ale to cię nie powinno obchodzić. 

 

Wybacz, ale czy obowiązkiem członka administracji nie jest posiadanie sprawnego mikrofonu? ;)

I o jaki blok ci chodzi bo tak średnio rozumiem?

Ty wiesz, że na wsi są bloki brawda? XD

Rozumiem, że jesteś tak niekompetentna, że nawet tego nie wiesz ;). Ogólnie to nawet w mc nie gram, ale skoro koleżanka prosi to czemu nie. Piszę skargę bo to jest żałosne a ub mnie szczerze gówno obchodzi. Żądam tylko sprawiedliwości!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

A ja żądam kultury wobec drugiej osoby, w tym przypadku mnie. Nie mam obowiązku rozmawiać z Tobą na ts'ie, skoro od spraw typu ban jest forum. Powinno mnie to obchodzić, ponieważ skoro gracie na jednym ip to ktoś z was powinien zgłosić ową sytuację, nie bez powodu jest do tego przeznaczony dział. Stwierdzenie "nieokreślona" nie jest wystarczające, skoro byłeś świadom, że gracz "demu" korzysta z Twojego ip. Nie napisałam, że nie ma bloków na wsi, tylko, że piszesz zupełnie inną wersję skąd jest internet, co również wzbudza podejrzenia. Jeżeli nie chcesz wyrwać w gratisie bana za obrazę administracji, to polecam nieco hamować zapędy. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy