Jump to content

[PRZYJĘTE] [Podanie] kubikboom

kubikboom
 Share

Recommended Posts

1. Nick: kubikboom

2. Imię: Paweł
3. Wiek: 17
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od 2 lat
5. Masz mikrofon i TS3? Tak
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Zależy od dnia tygodnia, ale tak w tygodniu od 2 do 4 a na weekend ok 4 do 6/7
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Poznałem już wiele ludzi. Znam dużo komend, staram się pomagać jak tylko mogę. Jestem w miarę ogarniętą osobą. Spędzam dużo czasu na tym trybie, poza tym jest to mój ulubiony tryb na crafted. Staram się zawsze konflikty i spory rozwiązać tak aby każdy był zadowolony. Nie lubię kiedy jest słaba atmosfera więc zawsze próbuje ją trochę rozluźnić.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Tak jak wyżej pisałem mam na imię Paweł. Chodzę do 1 klasy Technikum. Mieszkam we Wrocławiu (od niedawna). Lubię dobrą muzykę, poza tym interesuję się robotyką. Lubię czas spędzać grając w minecrafta z moimi przyjaciółmi. Po technikum mam zamiar dostać się na PWr na wydział robotyki.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun:

taka komenda nie istnieje, można jedynie zresetować wyspę poprzez /w reset
- /w zapros nick:

Zaprasza gracza do wyspy. Gracz może zaakceptować takie zaproszenie lub odrzucić po zaakceptowaniu jego itemy oraz stara wyspa (o ile taką miał) zniknie
- /w coop nick:

Jest to komenda dla Vip-a oraz Svip-a, która pozwala graczowi na niszczenie bloków na wyspie
- /report:

Jest to komenda pozwalająca na zgłoszenie administracji np.skarg
- /w wykop nick:

Wyrzuca gracza z cudzej wyspy
- /skup (dokładna informacja):

Pozwala na sprzedasz określonej liczby itemów przy zarobku określonej ceny podanej w skupie. Korzystam często ze skupu(najczęściej do sprzedaży cobblestowna)

13.Komendy ode mnie:

/w tp nick:

Teleportuje gracza do tabliczki [Witaj] osoby której nick podajemy (można ją mieć po osiągnięciu 10 lvl wyspy)

/farma

Teleportuje nas do podstawowej farmy ze świnkami

/spawn

Teleportuje gracza na spawn serwera

/w ocen 1-5

Można ocenić wyspę której nie jest się członkiem

/trade nick

Proponuje się bezpieczną wymianę innemu graczowi

/w top

Pokazuje obecną topkę poziomów wysp

/wyzwanie

Wyświetla nam zadanie obecnego wyzwania oraz miejsce które w nim mamy

/zadania

Na serwerze możemy wykonywać zadania za które dostajemy różne nagrody

Mam nadzieję że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie ;D

Edited by kubikboom

0 estetyki, 17lat a nawet nie potrafisz wysrodkowac tekstu zeby to jakos chociaz schludnie wygladalo, byleby odpowiedziec na pytania a przeciez to nie o to chodzi, podczas rekrutacji tak naprawdę jestes sprawdzany pod kazdym kontem z roznych dziedzin fizjoanalitycznofilantropicznych, więc niestety jestem na nie. 

Ps. ty wgl tu grasz?

9 godzin temu, KrulTrenbolon napisał:

0 estetyki, 17lat a nawet nie potrafisz wysrodkowac tekstu zeby to jakos chociaz schludnie wygladalo, byleby odpowiedziec na pytania a przeciez to nie o to chodzi, podczas rekrutacji tak naprawdę jestes sprawdzany pod kazdym kontem z roznych dziedzin fizjoanalitycznofilantropicznych, więc niestety jestem na nie. 

Ps. ty wgl tu grasz?

Napisał tak samo jak ja a mi dałeś mocne TAK (chodzi o wygląd)

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy