Jump to content

[ODRZUCONE] [podanie] _M_K_X_D

Majkeloo
 Share

Recommended Posts

1. Nick: _M_K_X_D

2. Imię: Michał
3. Wiek: 13

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Około tygodnia, może dwóch od startu serwera.

5. Masz mikrofon i TS3? Tak, ale posiadam też Discord'a
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie, ale myślę że sobie poradzę.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Są wakacje więc min. 2 godz.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak gdy zaczynałem grać na serwerze to dostałem bana na 7 godz. za PRÓBOWANIE zabijania na działce, oraz kilka mutów.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Staram się pomagać nowszym graczom jak i tym starszym. Myślę że jestem doświadczonym graczem bo już długo gram na serwerze,chociaż miałem przerwy.Staram się nie popełniać błędów ortograficznych chociaż nawet szybko piszę. Jeżeli jestem na serwerze dosyć krótko (około 2h) w porównaniu do graczy którzy naprawdę bardzo dużo spędzają czasu na tym serwerze, lecz jeśli jestem to staram się ten czas wykorzystać w pełni. 
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jak wyżej napisałem, nazywam się Michał mam 13 lat. Spędzam dosyć dużo czasu na świeżym powietrzu, najczęściej grając w piłkę nożną, ale mam czas aby posiedzieć przy komputerze. Jeżeli już jestem na komputerze to gram np. w Fifę 19, Minecraft, Fortnite, jeżeli gram w Minecraft to najczęściej gram na tym serwerze.Czasem lubię sobie porozmawiać z innymi np. przez Discord'a lub TS3.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, wszystkie.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):

- /d auto: Kupujesz losową mapę na serwerze za 500$
- /d zajmij: Kupujesz działkę na której stoisz, jeżeli nie należy do innego gracza za 500$

- /d dom: Teleportujesz się do swojej działki.

- /d tp [nick]: Teleportuje cię do działki wybranego przez siebie gracza.

- /d dodaj [nick]: Dajesz uprawnienia graczowi aby mógł budować na twojej działce tylko gdy jesteś online.

- /d zaufaj [nick]: Dajesz uprawnienia graczowi aby mógł budować na twojej działce zarówno jak jesteś online jak i offline.

- /d polacz: Łączysz swoje 2 działki, muszą być obok siebie(VIP) , Łączysz swoje 4 działki też muszą być obok siebie(SVIP).
- /d rozlacz: Rozdzielasz swoje 2 działki które są obok siebie(VIP) , Rozdzielasz swoje 4 działki które są obok siebie(SVIP).

- /d info: Wyskakuje ci okienko z informacjami o swojej działce np. kto do niej ma uprawnienia.

- /d kick [nick]: Wyrzucasz gracza ze swojej działki, może on ponownie na nią wejść.

- /d ban [nick]: Banujesz gracza na swojej działce, nie może on ponownie na nią wejść.

- /d wyczysc: Wyczyszczasz całą swoją działkę, ona dalej jest twoja.

- /d wlasciciel [nick]: Dajesz uprawnienia właścicielskie do swojej działki, to już nie będzie twoja działka.

- /d chat: Włączasz czat swojej działki, piszesz na nim tylko gdy stoisz na swojej działce, gracze spoza twojej działki nie widzą wiadomości które piszesz na tym czacie.

- /d usundzialke: Usuwasz swoją działkę, aby była ona z powrotem twoją musisz ją ponownie kupić.

- /konto: Sprawdzasz ile masz $ na swoim koncie.

- /pay [nick] [kwota]: Płacisz innemu graczowi swój $.

- /wymiana [nick]: Przeprowadzasz bezpieczną wymianę z innym graczem.

- /partner prezent: Dajesz swojemu partnerowi/partnerce prezent który trzymasz w ręce.

- /partner poslub [nick]: Wysyłasz swoje oświadczyny do jakiegoś gracza.

- /partner tp: Teleportujesz się do swojego partnera/partnerki.

- /partner rozwod: Bierzesz rozwód ze swoim partnerem lub swoją partnerką.

- /lowisko: Teleportujesz się na łowisko, możesz tam łowić ryby.

- /sur: Teleportujesz się na mapę surowcową, możesz zbierać tam różnorodne surowce.

- /fabryka: Teleportujesz się do fabryki, możesz tam zarabiać kopaniem różnych surowcy.

- /spawn: Teleportujesz się na spawn, możesz tam np. wymienić ruletki.

- /pvp: Teleportujesz się na pvp gdzie możesz bić się z innymi graczami.

DZIĘKUJE ŻE PRZECZYTAŁEŚ CAŁE MOJE PODANIE O RANGĘ HELPERA , LICZĘ NA POZYTYWNĄ OCENĘ MOJEGO PODANIA.

Edited by _M_K_X_D
  • Przykro mi 1

O jeju no to słuchaj (a raczej czytaj)..
Ughh te kolory w podaniu.. nie widuję Cię na serwerze (być może gramy w innych godzinach, ale nie wiem 🤷‍♀️). 13 Lat i takie zdania? Mam 12 lat i nie okłamujmy się, potrafię się lepiej rozpisać 😛. Czy jesteś pomocny? Tego nie wiem, ponieważ jak pisałam wcześniej nie widuję Cię na serwerze. Jestem na nie

• Lubię to! 1
  • Zły 1

Zacznijmy!

Nie widuję cię na serverze -

Teraz możesz poświęcić 2h, a gdy się skończą wakacje to ile?

Trudno czyta mi się twoje podanie m. In. Ze względu iż jest kolorowe wolę typ pisma starożytnego.

Ortografia nie leży, ale konstrukcja zdań bardzo słaba. -

Komendy się nie liczą więc nie będę ich oceniał. Liczy się że ktoś musi je znać na serverze.

Trudno mi jest znaleźć plusy, ale mogę dodać plus za TS3.

Nie pelniles także tej funkcji więc to też daje mi dla ciebie -

Chciałeś zabijać na działce? I tyle kar mieć ze sobą? Leci olbrzymi -.

Gdybym miał się dalej rozpisywać, nie wierzę w twoj wiek chyba że porozmawiam z tobą na TS3. Przy zdaniach mało się postarales, poniewaz widzę że łatwo mogłeś je rozwinąć i dodać tam trochę różnych części mowy. Z tym czasem w zdaniach napisałeś że postarasz się go wykorzystać, a gdybyś miał range to wtedy dopiero byś go wykorzystał? Zastanów się mocno co piszesz.

Myślę że rozpisałem się trochę za mocno ale nie chce źle wypasc.

Jestem na kategoryczne NIE. Powodzenia! 

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy