Jump to content

[PRZYJĘTE] [Skargi]

GlankeyPolskaYT12
 Share

Recommended Posts

Wypowiem sie równiez zachowujesz sie jak dziecko które się podnieciło że napisalo skarge na nas,jak pisałeś to pewnie myślałes o kurde będą mnie przepraszac "ale jestem zajebisty bo napisalem skarge" na kolegów tez donosisz co chwile pani jak przeklną to jeśli tak to współczuje im takiego typa w klasie.Wymieniłes nick u7t gdzie on tu coś napisał po przejrzeniu screenów nigdzie go tu nie widze raz napisał "xddd" dobrawdyż ulżyło ci po napisaniu owej skargi? XD  

A tak zwanie nie masz prawa nam zwracać uwagi nie jesteś zadnym administratorem lub nikim ważnym.Naprawde aż musisz pilnować graczy o godzinie około 2? XDD no to jeśli tak to współczuje ci życia bo jak widać masz je nudne

Nie pozdrawiam ~8PC

Ja tutaj sobie gram w osu, a tutaj skarga. No dobra, ale co do tej skargi. Gdzie tutaj flood'uje, czy tez przeklinam? No okej, moze mi sie napisalo to "XDDDd", ale za to wiekszosc administratorow mi po prostu wybaczalo, jak i mute'a tez za to nie dostawalem. Takze czemu zostalem tutaj wymieniony?!? Co do reszty, to niech oni sie wypowiedza. Pozdrawiam :)!

zacznijmy od tego że na ssie nie widać by u7t chociaż się do cb zwrócił albo przeklną

8pc nie zwrócił się ani razu do cb a ty piszesz na niego skarge i wygląda to jak byś miał/a fobie społeczną

zwróciłem się do cb bo moderujesz czat bez sensu podczas rozmów zamiast go wyłączyć i sam/a prowokujesz takie zachowania

według mnie ta skarga po prostu nie ma sensu a ciebie piecze dupsko o to że ja u7t i 8pc i jeszcze inni koledzy nie gramy nawet tydzień a wbiliśmy topke

nie wiem czy chcesz się podlizać doknesowi / administracji ale nie widze sensu w pisaniu skargi przez to że ci się nie podoba jak ludzie piszą

odpowiedz pisałem 5 mniut co jest smutne bo serwer nie zdążył mnie wywalić a moja odpowiedz jest dłuższa od twojej skargi nawet jeśli policzymy wzór 

po prostu beka

• Admin [SKY17]
10 godzin temu, 8pc napisał:

nie masz prawa nam zwracać uwagi nie jesteś zadnym administratorem lub nikim ważnym.

Każdy ma prawo zwrócić uwagę graczom łamiącym regulamin, nawet o 2 w nocy. Dobrze zrobił pisząc tę skargę. 

Gracz u7t nie zostanie ukarany, ponieważ nie dostrzegłem na screenach niczego, co złamało regulamin. 

x2eKD87.png

Edited by Misiek

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy