Jump to content

[ODRZUCONE] Podanie

DomekGdzie
 Share

Recommended Posts

1. Nick: SlodkiPiesel

2. Imię: Robert
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Grałem kiedyś, lecz teraz mi się zaczęło nudzić to gram dalej :D
5. Masz mikrofon i TS3?: Mikrofon Posiadam i TS3 również
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: Oczywiście i to nie raz
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: Jest to bardzo ważna dla mnie funkcja, i to na takim serwerze. Więc jakoś 2h-5h dziennie
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Nigdy nie byłem karany.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Ponieważ: jestem miły, mam doświadczenie bo nie raz jak już pisałem byłem helperem/adminem/[email protected]/vRoot na serwerze. Znam się na komendach i pluginach typu. VoxelSniper, WorldEdit, WorldGuard. Mam bardzo dobry kontakt z graczami, i administracją. Lubię wasz serwer. I uwielbiam pomagać nowym graczom
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Witam, jak już napisałem nazywam się Robert mam 13 lat. Chodzę do klasy 6, moje ulubione zainteresowanie to sport. Uwielbiam piłkę nozną i spaghhetii (nwm jak to się pisze xD). Jestem miły, czasami śmieszny, sprawiedliwy w stosunku do graczy. Mam psa o imieniu Maks, którym się opiekuje.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak przeczytałem.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: Usuwa gracza z wyspy
- /w zapros nick: zaprasza gracza by dołączył na wyspe
- /w coop nick: dodaje gracza na czas aż właściciel wyspy nie wyjdzie z serwera.
- /report: zgłasza gracza
- /w wykop nick: wywala gracza z wyspy
- /skup (dokładna informacja): otwiera skup
- Znam wiele komend np. z essentials lub innych pluginów
lecz nie będę ich wypisywał bo zajmie to dużo niepotrzebnego miejsca.

Edited by DomekGdzie

Komendy -

Wiek +

Grasz tu z nudów

2 minuty temu, DomekGdzie napisał:

Grałem kiedyś, lecz teraz mi się zaczęło nudzić to gram dalej :D

Jestem neutralny. 

Nie gram tu z nudów ponieważ na innych serwerach zaczęło mi się nudzić a na tym mi się nie nudzi :D

W punkcie 4 chodziło o to, że grałem kiedyś na serwerze. Lecz przestałem grac w mc parę miesięcy i zaczęło mi się nudzić to powróciłem do mc i gram znów na serwerze

jeśli jesteś na nie, to znaczy, że wiem bym musiał coś poprawić przede wszystkim najbardziej te komendy. I musiałbym dłużej pograć. Twoja decyzja tylko mnie podpuszcza do tego by coś poprawić w swoim podaniu.

ZŁA NAZWA PODANIA -

WIEK +

NIE WIDZIALEM ANI RAZU NA SERWERZE -

ZDANIA  -

KOMEDY + (PONIEWAZ SA WYMAGANE LECZ MOGLBYS DODAC COS SWOJEGO )

WIDZAC ZE KLAMIESZ ZE GRASZ BO NIE MA TAKIEJ KOMEDY  JAK /w usun -

JESTEM NA WIELKIE NIE

i to NIE także za klamstwo!

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy