Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] MrsPjona

MrsPjona
 Share

Recommended Posts

1. Nick: MrsPjona

2. Imię: Piotr
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? 5 luty 2017 eoku
5. Masz mikrofon i TS3? Mam.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Na innych serwerach tak!
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? w tygodniu 4-7h a w weekendy 3-7h
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie,nie byłem karany
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem doświadczonym helperem,znam dużo komend, umiem i chcę pomagać innym.Na mojej służbie nie byłoby żadnego spamu i  tego podobnego syfu! Jestem sprawiedliwy,jeśli by administrator złamał regulamin nadał bym mu odpowiednią karę. Jestem kulturalny i miły,nie lubię ludzi Toxic. W minecrafta gram od końca 2014 roku i znam wiele mechanizmów tej gry! W 2018 roku zrobiłem modyfikację, lecz ją po czasie usunełem, ponieważ nie była dokończona i czepiali się o to.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Dzień dobry nazywam się Piotrek i mam 13 lat. Mieszkam w mieście,uczęszczam do pobliskiego klubu sportowego. Mam duże rodzeństwo,ale większość z nich jest już dorosła. Jestem ogarniętym, miłym i kulturalnym człowiekiem. Nie lubię się kłócić,wolę wszystko dogadać "Dyplomatycznie". Tak jak pisałem prędzej gram minecrafta od bardzo dawana. Jestem też dobrym budowniczym i czasami pokazuje swoje mapki na różnych tego typu portalach :D
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Od dechy do dechy
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane): 
- /w usun: Ta komenda na serwerze nie istnieje,lecz jest podobna: /w reset , która czyści wszystkie statystyki i wytwarza dla nas nową wyspę
- /w zapros nick: Tą komendą zapraszamy znajomych do naszej wyspy
- /w coop nickTą komendą nadajemy "Operatora" wyspy do póki właściciel wyspy jest online.
- /reportTą komendą zgłaszamy do administracji osobę, która nie przestrzega regulaminu.
- /w wykop nick: Tą komendą wyrzucamy graczy z wyspy
- /skup (dokładna informacja): Tą komendą otwieramy panel gdzie możemy kupić lub sprzedać dany item

13.*

Dodatkowe komendy:

/w: Wracamy na swoją wyspę

/w ocen 1-5Tą komendą (będąc na czyjejś wyspie) oceniamy ją w skali 1-5

/w oceny: Wyświetlają nam się top 10 wysp 

/w lider nick Tą komendą zmieniamy lidera wyspy

/w potwierdz Tą komendą akceptujemy zaproszenia do wsypy!

•  

Wow w miare estetyczne podanie jak na takiego młodziaka ale o co ci chodzi ty chcesz byc head adminem czy co ?? - Jestem sprawiedliwy,jeśli by administrator złamał regulamin nadał bym mu odpowiednią karę.

Ale twoj nick to ja pierwszy raz na oczy widze a jestem krulem tego serwera no i ten wiek to nie za bardzo wiec sory ale jestem na nie

57 minut temu, KrulTrenbolon napisał:

Wow w miare estetyczne podanie jak na takiego młodziaka ale o co ci chodzi ty chcesz byc head adminem czy co ?? - Jestem sprawiedliwy,jeśli by administrator złamał regulamin nadał bym mu odpowiednią karę.

Ale twoj nick to ja pierwszy raz na oczy widze a jestem krulem tego serwera no i ten wiek to nie za bardzo wiec sory ale jestem na nie

Chodzi mi w tym zdaniu o to że nie traktowałbym inaczej zwykłego gracza a administratora. A co do nicku to ja bardzo często gram i nw jak ty możesz mnie nie widzieć w grze? hmm

Edited by MrsPjona

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy