Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Helper Sky Block

Gipki112
 Share

Recommended Posts

1.Nick:Gipki112.

2.Imię:Franek.

3.wiek:14 lat.

3.Od kiedy grasz na Crafted.pl?:Od 2 lat.    

5.Czy posiadasz mikrofon i TS3?: Oczywiście.

6.Pełniłeś kiedyś podobną funkcję: Tak,na innym serwerze.

7.Ile poświęciłbyś dziennie czasu na pełnienie obowiązku Helpera?: W tygodniu od 3-5 godz. A w weekend od 4-8 godz. (Dziennie)

8, Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze,forum,TS3,lub Discordzie: Nie

9Dlaczego mielibyśmy cie przyjąć (minimum 5 rozbudowanych zdań):Lubię pomagać innym graczom ,rozwiązywać problemy i spory między graczami. Myślę , że nadaje się na to stanowisko ,ponieważ mam dobrze wyrobioną opinie wśród graczy , między innymi ,że pomagam osobom zaczynającym na serwerze i daje im np. jakieś kilofy jedzenie ,żeby mogli się rozwinąć.Gram w Minecrafta 7 lat i szczerze mówiąc nie wiem jak bym bez niego wytrzymał.Długo grałem na Freebuildzie i miałem tam znajomości w Administracji.Myślę ,że mam dużo doświadczenia w minecrafcie i ,że nadaje się na te stanowisko.Gram też często w godzinach nocnych i porannych ,więc mogę się naprawdę przydać.Często też przebywam na forum ,gdzie mógłbym też pomagać innym graczom.

10.Coś o tobie(minimum 5 rozbudowanych zdań)Mam na imię Franek,mieszkam na wsi , w województwie Śląskim.Moje Hobby są różne, sport,historia,geografia,informatyka,nagrywanie na YT i jeszcze więcej.Jestem osobą ogarniętą , pracowitą i dążącą do celu.Jak już wcześniej napisałem gram w minecrafta 7 lat i dobrze posługuje się mechanizmami , oraz commandblockami.Nie brak mi tez Znajomości języków obcych; Angielski.Mam duże rodzeństwo,jednak już większość jest już dorosła.Dobrze znam Ortografie.

11.Przeczytałeś regulamin: TAK

12.opisz komendy:

- /w usun -nie ma takiej komendy ,ale jest podobna /w reset - resetuje całą wyspę i ekwipunek

- /w zapros (nick) - zaprasza gracza do twojej drużyny

- /w coop (nick) - dodaje gracza do wyspy ,do momentu opuszczenia serwera

- /report - Zgłasza gracza lub błąd serwera do administracji

-/w wykop -wyrzuca osobę z drużyny

- /skup -Otwiera się panel w którym możemy sprzedac różne itemy

• Haha 1

Nie gram na sky, ale ocenię

Komend mało -

Zdania nawet nawet +

Nowy na forum  -

Wiek +

Czas gry +

Nie karany  +

Ortografia +/-

Neutral z wielkim +

Info dla wszystkich: Mówiłem już, że gram w godzinach nocnych i porannych, rzadko w południe, bo pracuje. Edit:O i może dlatego mnie nie widzieliście, bo grałem na freebuild. 

Edited by Gipki112

W dniu 22.06.2019 o 16:37, Roxu17 napisał:

Nie widuję (Nigdy Cię nie widziałem a gram często) (-)

Nie pomaga (-)

Nowy na forum (-)

Komendy (-) (Mógłbyś dodać coś od siebie)

Zdania (+)

Ortografia (+/-)

Jestem na NIE. Powodzenia

Ej ale jak go  nie widziałeś na serwerze to skąd wiesz że nie pomaga? 

• Wow 1

Zacznijmy! No więc widzę że nie lubisz korzystać ze spacji co daje ci ode mnie -

Zdania masz na +

Z komendami mogłeś się choć odrobinkę postarac. Miałeś znajomości w administracji? Tak wyczytałem że zdań. A i mam pytanko, nie powinno być Podanie Nick bo wywonioskowalem że masz nick helper sky Block. Hmm dodatkowo napisze ci ze tez gram na sky w godzinach wieczornych/nocnych ale nie widziałem cię ani na sky ani na FB. Wspomne także ze gram od pierwszej edycji FB ;).

Jednak po ponownym przeczytaniu twych zdań wnioskuję iż punkt 9 jest słaby. Administracja pomaga graczom pisemnie lub głosów a nie materialnie kolego. Nie wiem także czy to administracja nie decyduje o tym czy się nadajesz. w zdaniach czasami się powtarzasz. Chodzi mi o wyrazy. 

Po tych wszystkich informacjach napisanych tutaj mogę stanowczo wywnioskować iż jestem na Nie. Powodzenia!

KOMEDY + (PONIEWAZ SA WYMAGANE LECZ MOGLY BYC DODATKOWE)

NIGDY OD KAD GRAM NA SERWERZE CB NIE ZOBACZYLEM A GRAM CZESTO -

WIEK +

ORTOGRAFIA +/-

JESTEM NA NIE JAKOS MI SIE NIE PODOBA TO PODANIE ITP. JAKOS MI TO SMIERDZI XD

OCENA: NIE

(A I ADMINISTRACJI NIE OBCHODZI POD JAKIM NICKIEM GRALES TYLKO POD JAKIM NICKIEM GRASZ XD POD TYM NICKIEM POD KTÓRYM PISZESZ PODANIE TO NA TYM KONCIE MASZ GRAC A NIE NA INNYM)

(JA GRAM RANO PO POŁDNIU I WIECZOREM :P) A CO DOSTALES BANA Z NICKA: Franek8PL ?

I GRASZ NA DRUGIM? 

Mmmmmm CIEKAWE

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy