Jump to content

[Propozycja]Poziomy

KrulTrenbolon
 Share

Nowe poziomy  

24 members have voted

1. 1. Nowe poziomy?

Recommended Posts

1. Twój nick: Trenbolon
2. Nazwa propozycji: Dodanie poziomów gracza
3. Opis: Proponuje dodac nowe poziomy gracza bo jest strasznie nudno, od jakiegos czasu nie mam co robic prócz budowania i robienia eventów hehe :P 
A kilka kolejnych graczy zbliza sie do 10 poziomu.
4. Dlaczego akurat to: Przydaloby sie dodac pare nowych poziomow (3-5), mysle ze dodanie czegos takiego to nie jest wybitnie ciężka sprawa a byloby co robic.
Jakis admin pisal pare dni temu, ze niby ma byc to dodane ale ile w tym prawdy to nwm i rezultatow nie widac tym bardziej.

I kilka słów co do nowych poziomów jeśli będą:
Nie dawajcie kolejnych zadan typu : zabij X graczy - to jest serwer skyblock, a nie pvp, jest to chyba jedyne i najbardziej bezsensowne 
zadanie ze wszystkich kilkudziesięciu
  • Super 3
  • Przykro mi 1

10 poziom wymaga 400k$ 40kcg

Hmmm ciekawe ile będzie kosztować 15 poziom pewnie 1mln! A wymagania będą bardzo trudnę! Jeśli nie zrobiłeś wszystkiego z /c to masz co robić

Jestem na NIE.

• Haha 1

17 minut temu, Roxu17 napisał:

10 poziom wymaga 400k$ 40kcg

Hmmm ciekawe ile będzie kosztować 15 poziom pewnie 1mln! A wymagania będą bardzo trudnę! Jeśli nie zrobiłeś wszystkiego z /c to masz co robić

Jestem na NIE.

Zrobilem wszystko co sie da i nwm po co ten placz, poziomy maja byc trudne zeby sie dlugo je robilo a jak nie potrafisz wbic 10 poziomu to twoja sprawa (ba, placzesz ze bedziesz lowil 3000 ryb 2 miesiace i piszesz propozycje aby to zmienili, tyle ci powiem ---> 😂👌 )

• Zły 1

Sam mam dopiero 3lvl ale propozycja wydaje mi się w 100% sensowna. Zgadzam się też z niedodawaniem wymagań dotyczących zabijania graczy

W dniu 22.06.2019 o 16:10, KrulTrenbolon napisał:
to jest serwer skyblock, a nie pvp, jest to chyba jedyne i najbardziej bezsensowne 
zadanie ze wszystkich kilkudziesięciu

Jestem na TAK

Edited by LatekPL
  • Lubię to! 1

• 1 month later...

Według mnie nie ma potrzeby dodawania większej ilości poziomów. Jest ich dużo i z 10 skończy bardzo mała liczba osób. A zabijanie graczy to jest też pewne urozmaicenie. W końcu PvP to nie tylko bicie się ale też czasem fajna zabawa, czy sprawdzenie swoich umiejętności na tle realnych graczy.