Jump to content
Sign in to follow this  
Setnil

hjhgj

Recommended Posts

A jakies pytania bo nwm na co ty odpowiadasz nawet? Tych cyfer to wiekszych tez sie nie dalo co? Na serwerze nie widzialem cie nigdy ale masz 19 lat więc jestem na tak.

• Haha 1

co do tych cyfer to zrobiłem większe żeby każdy pod punkt był lepiej widoczny. pytania wydawają się zbędnę kiedy odpowiadam pod punkt  za pod punktem 🙂

Estetyka - moim zdaniem nie idę na grafika tylko na helpera. 

Wiek - bez róznicy skoro minimum 13 lat

Czas Gry na serwerze- tutaj się zgodze 

12 minut temu, Setnil napisał:

co do tych cyfer to zrobiłem większe żeby każdy pod punkt był lepiej widoczny. pytania wydawają się zbędnę kiedy odpowiadam pod punkt  za pod punktem 🙂

Estetyka - moim zdaniem nie idę na grafika tylko na helpera. 

Wiek - bez róznicy skoro minimum 13 lat

Czas Gry na serwerze- tutaj się zgodze 

Dobra jednak zmieniam zdanie, jestem na nie. Ortografia i interpunkcja niesamowicie razi w oczy, brak duzych liter, spacja kropka spacja / spacja przecinek...

A to,ze piszesz podanie na helpera a nie na grafika to znaczy, ze nie moze to wyglądac estetycznie?

"Szczególnie lubię uczyć ludzi ortografii przez co stety czy niestety będę dużo razy poprawiać graczy." - lepiej sam sie poucz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy