Jump to content

[PRZYJĘTE] Skarga Roxnb17

TheGiera
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: The_Giera
2. Nick oskarżonego: Roxnb17
3. Data zdarzenia: 24.06.19r
4. Wyjaśnienie: Roxnb17 oszukał mnie kilka dni temu miał mi kupic svipa na 14dni dałem mu 80k 
ale po chwili napisał it's a prank bro nastepnego dnia udawałem że nie chce już tych pieniędzy i tego 
svipa że chcę się z nim pogodzić i on mi napisał że ma cheaty i wysyłał linka [wysłałem ss dla Compan_ 
ale on nic z tym nie robi] Ale dziś znów do niego napisałem żeby oddał hajs to on odpisał tak.
5. Dowody: https://imgur.com/a/VISab0S
  • Haha 1

Za wymiany graczy typu "pieniądze za vipa" nie odpowiadamy, chyba, że w grę wchodzi wyłudzanie numerów telefonów, danych osobowych itp. Co do cheatów - nie możemy stwierdzić po ss, czy takowa osoba je posiada (równie dobrze gracz mógł żartować). Skoro Compan_ widział i nic nie zrobił, oznacza to, że najwyraźniej dowody nie były wystarczające. Na ss'ie jest widoczna obraza twojej osoby, więc skargę przyjmuję.

• Lubię to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy