Jump to content

[PRZYJĘTE] [Podanie] Swanko

Swanko
 Share

Recommended Posts

Podanie

Mój nick: Swanko.

Imię: Moje imię to Adam.

Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na serverze Crafted.pl grę rozpocząłem na początku 3 edycji lucky slyblock.

Masz mikrofon i TS3? Tak. Posiadam sprawny mikrofon i TeamSpeaka.

Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Taką funkcję pełniłem ok. 2 miesiące na innym serwerze.

Ile Poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? W dni robocze 3-6 Godzin, a w Weekendy 5-9 Godzin.

Byłeś kiedyś karany/a na serwerze, Forum, Ts3, discordzie Crafted.pl? (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności) nie otrzymałem żadnych kar na wymienionych stronach.

Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (Min. 5 rozbudowanych zdań) Pomimo bardzo krótkiej obecności w Administracji innego serwera, znam prawie wszystkie komendy Dla tego typu rang.

Byłbym dobrym, pomagającym, aktywnym Helperem (Jest to tylko moja subiektywna ocena). Mam trochę doświadczenia, jak "pracować" z graczami na chacie, i w Minecrafcie. znam bardzo dużo komend z waszego serwera. Z craftedem bardzo się zżyłem, wieć trudno jest mi nie pomagać na chacie i w mc.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań) Nazywam się Adam. Mieszkam w Mikołowie, czyli mieście oddalonym o ok. 20 km. od Katowic. Moje zainteresowania to: gry, siatkówka i Geografia. Na wasz serwer trafiłem przypadkowo, przez film Gracza SytryCartWright na YouTubie. Często chodzę na dobrowolne turnieje i mecze siatkówki odbywające się na pobliskim mini stadionie.

Przeczytałeś regulaminy? Tak. Przeczytałem Regulaminy.

Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):

/w usun - nie ma takiej komendy, jeżeli chcemy zresetować wyspę, to wpisujemy /w reset, następnie /island confirm i wybieramy wyspe.

/w zapros nick - Zaprasza wybraną osobe do wyspy. Osoba zaproszona, aby dołączyć do grona członków drużyny musi wpisać /is accept.

/w coop nick - ta komenda nadaje tymczasowe uprawnienia do rozwalania, budowania, sprawdzania skrzyń itp. Gracz ma takie możliwości aż do momentu, gdy właściciel wyspy nie wyjdzie z serwera, lub nie wpisze /w uncoop nick (ta komenda jest tylko dla Vipów i Svipów)

/report - zgłasza obecnej administracji łamanie regulaminu, podkradanie surowców na /kopalnia lub /kopalniavip.

/w wykop nick - wykopuje z naszej wyspy osobę odwiedzającą, nie dodaną.

/skup - otwiera panel, w którym możemy sprzedawać wyznaczoną ilość itemu za ustaloną kwote np. stack stone`a za 60$.

Komendy Dodatkowe:

komendy dla administracji:

/cc - czyści chat.

/tempmute nick czas - nadaje tymczasowe wyciszenie dla danej osoby np. za łamanie regulaminu

/tempban nick czas - nadaje tymczasowego bana.

/kick nick - wyrzuca z serwera daną osobę

komendy dla svipów:

/fly - pozwala svipom na latanie.

/kit svip - gracz otrzymuje zestaw svipa.

/kit kulczsvip - gracz otrzymuje zestaw klóczy, który można wykorzystać na /strefavip.

/sklepvip - otwiera panel, gdzie możemy kupić itemy niedostępne na /sklep np. jajka spawnujące.

/skupvip - tutaj możemy sprzedawać itemy tak jak na /skup, tylko za większą cenę.

/farmavip - teleportuje na farmę vip, gdzie znajdują się spawnery: kur, świnek, krów i króliczków.

/kopalniavip - teleportuje do kopalni vip.

/dzien - robi wczesną porę dnia na wyspie (działa tylko dla ciebie)

/noc - robi nocną porę dnia (również działa tylko dla osoby wpisującej)

komendy ogólne:

/sklep - otwiera się panel, w którym możemy zakupić różne bloki, jajka spawnujące itp.

/event - teleportuje na event OX

/spawn - teleportuje na spawn (tylko tą komendą wydostaniemy się z /event)

/lowisko - teleportuje na publiczne lowisko

/kopalnia - teleportuje do publicznej kopalni

komendy wyspy:

/w - teleportuje na wyspę.

/w tp nick - teleportuje na wyspę gracza, jeżeli posiada tabliczkę [witaj]

/w ustawienia - otwiera panel ustawień wyspy

/w biom - ustawia biom wyspy

/w reset - resetuje wyspę, mamy tylko 3 podstawowe resety, więcej możemy zakupić na crafted.pl/sklep

Mam nadzieję, że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone ^^

Pozdrawiam wszystkich czytających, i całą administrację

~Swanko

56 minut temu, KrulTrenbolon napisał:

Niestety nie widzialem cie na serwerze a tym bardziej, zebys udzielal sie na chacie, do tego ten wiek... A co do podania to spoko, estetyczne, pare błędów ale na poziomie.

Jestem na nie.

Co ci nie pasuje w jego wieku? Przecież użytkownik spełnia wymagania wiekowe...

WIEK +

KOMEDY +

NIE WIDZUJE NA SERWIE -

MALO GRASZ NA SERWIE (ZA KRÓTKO) -

ZDANIA +/-

JESTEM -NEUTRAL W STRONE NIE-

NOWY NA FORUM -

JESTEM NA NIE

POWODZENIA!

Edited by Guest
Dodatkowe informacje

19 minut temu, Zirf napisał:

MALO GRASZ NA SERWIE (ZA KRÓTKO) -

jak za krótko? nigdzie nie pisze ile minimum Trzeba grac. A po 2. liczy się tylko czy nie łamiesz regulaminu, znasz podstawowe komendy itp.

Edited by Swanko

ROZUMIE ZE NOWY XD

JA JESTEM TAK JAGBY Z ADMINISTRACJI I CI WYTLUMACZE O CO CHODZI

OO TO CHODZI ZE IM DLUZEJ GRASZ TYM WIEKSZE DOSWIADCZENIE I BARDZIEJ SIE ZNASZ Z GRACZAMI I ADMINISTRACJA. GRACZE JAK I  ADMINISTRACJA RACZEJ NIE CHCE PRZYJMOWAC LUDZI KTÓRZY BARDZO KRÓTKO LUB KRÓTKO GRAJA NA SERWERZE RACZEJ PRZYJMUJEMY OSOBY KTÓRE GRAJA NP. 1ROK 2 3 4 5 LAT A NIE KAWALECZEK.

GRACZE CHCA MIEC DOSWIADCZINY I POZNANYCH BARDZO DOBRZE Z SERWEREM GRACZY LECZ PRZEPRASZAM NIE TAKICH JAK TY.

LECZ MASZ SPORE SZANSE ZEBY ZOSTAC CZŁONKIEM NASZE ADMINISTRACJI

I TAK ZYCZE POWODZENIA

A I CZY ZNASZ REGULAMIN I KOMEDY NIE JEST TAK WAZNE JAK ZNANIE SIE Z ADMINISTRACJA I GRACZAMI BO KONTAK JEST NAJWANIEJSZY

ZEBY ZARAZ NIE BYLO REGULAMIN I KOMEDY TEZ SA WAZNE ALE NIE TAK JAK DOGADANIE SIE Z DRUGIM CZLOWIEKIEM BO CO CI Z TEGO ZE TY ZNASZ REGULAMIN I KOMED JAK NIE UMIESZ ROZMAWIAC Z GRACZAMI I LUDZMI MUSISZ SIE ZAPOZNAC JESZCZE Z SERWEREM I GRACZAMI ZEBY LUDZIE CHCIELI CIEBIE W ADMINSRACJI.

MAM NADZIEJE ZE MOJA GADKA BYLA MADRA XD

POWODZENIA 

A I JESTES NOWY NA FORUM TO TEZ -

ZIRF

CO OLIVIA_APPLEDAY?

Edited by Guest

Czyli zrozumiales wszystko! Jejj (czasem przeczytaj to co piszesz 2 razy!!!)

bo napisales

17 godzin temu, Swanko napisał:

mam być szczery, to z tego nie zrozumiałem NIC

NIE zrozumiales NIC czyl zrozumiales wszystko a tobie chodzilo o TO Z TEGO WSZYSTKIEGO NIC NIE ZROZUMIALEM  o to chodzi ze wszystkigo nie zrozumiale tak pewine chciales napisac ale napisales ze NIE zrozumialem NIC czyli zrozumiales wszystko

HHA<ciach>HAH TERAZ ZAGIĄŁEM CO?????

TRZEBA CZYTAC TO CO SIE PISZE!

Usunąłem flood. //Misiek

Edited by Guest

10 godzin temu, Zirf napisał:

Czyli zrozumiales wszystko! Jejj (czasem przeczytaj to co piszesz 2 razy!!!)

bo napisales

NIE zrozumiales NIC czyl zrozumiales wszystko a tobie chodzilo o TO Z TEGO WSZYSTKIEGO NIC NIE ZROZUMIALEM  o to chodzi ze wszystkigo nie zrozumiale tak pewine chciales napisac ale napisales ze NIE zrozumialem NIC czyli zrozumiales wszystko

HHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH TERAZ ZAGIĄŁEM CO?????

TRZEBA CZYTAC TO CO SIE PISZE!

i ty piszesz podanie na Helpera? z taką bezczelnością i wymądrzaniem się ide zmienić na nie :)

Rób co chcesz. Too twoja ocena a po drugie napisałem tylko co zrobił źle

A po trzecie problemy i zastrzezenia prosze pisać na priv.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy