Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] po_polsku

po_polsku
 Share

Recommended Posts

1. Nick:po_polsku
2. Imię:Patryk
3. Wiek:14lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? jakoś od czerwca 2017 grałem sporo ale potem miałem przerwę dużą
5. Masz mikrofon i TS3? tak mam
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? nie, nie pełniłem
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? dużo ponieważ znowu jestem prawie ciągle na serwerze, ale tak myślę z 5-7 godz. albo nawet więcej
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? nie, nie byłem
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? chciałbym żebyście mnie przyjęli ponieważ : chciałbym pomagać innym jako Helper wtedy czuł bym się pewniej. lubię pełnić rolę takiego jakby to powiedzieć takiej osoby którą zawsze można o coś spytać i ja zawsze odpowiem. Umiem akceptować Krytykę kierowaną we mnie. gram na serwerze już długo więc mam pewne doświadczenie gdy zawsze pada jakieś pytanie odpowiadam nie raz przed administracją. Umiem szybko i ortograficznie pisać dlatego właśnie mam nadzieje że mnie przyjmiecie na to stanowisko.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Patryk mam 14 lat, we Wrześniu skończę 15 lat. Jestem z województwa Mazowieckiego a dokładniej z Radomia mieszkam tam od małego, w tym roku skończyłem podstawówkę i idę do technikum jako technik mechanik pojazdów. Jestem miły dla każdych graczy i nie łatwo mnie oszukać chociaż sporu próbowało. Uwielbiam Mazury wyruszam tam często na wakacje lub też nad morze kocham te 2 miejsca. Najbardziej lubię spędzać czas ze znajomymi bądz też na serwerze Crafted.pl czyli najlepszym Polskim serwerze. Moją pasją jest piłka nożna a dokładniej klub Radomiak & Legia gdy gra Radomiak jestem na każdym meczu a Legii mocno kibicuje. to tyle o mnie mam nadzieję że wystarczy. 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak przeczytałem.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):
- /d zaufaj: gracz morze budować na działce kolegi nawet wtedy gdy nie ma go na serwerze.
- /d dodaj: gracz morze budować na działce kolegi tylko wtedy gdy jest on na serwerze.
- /d polacz: łączy działki tego samego gracza które są obok siebie.
- /d ban: Inaczej ktoś dostaje zakaz wstępu na twoją działkę.
- /d chat: gdy wpiszemy /d chat piszemy na działce na której jesteśmy aktualnie może tak pisać dużo osób na tej samej działce a ci co są poza  działką nie widzą tego.

•  

Nawet spoko, wiek bez tragedii i do tego kibic Legii ;) Nie za długie podanie ale eleganckie, krótkie i na temat. Na forum od 2k17, więc raczej jednostrzałowcem nie jestes tylko szkoda ze na serwerze nigdy cie nie widzialem ale jak do tej pory to jedyne w miare akceptowalne podanie.

Ps. pamietaj, ze po zakonczonym zdaniu kolejne zaczyna sie wielką literą :P

• Super 1

Wiek dobry, podanie nieprzyjemnie sie czyta. Nie zaczynasz zdan z wielkiej litery, wiec jak na 14 lat to bardzo duzy blad! Do zdan nic nie mam, sa ok. Czas dobry, 0 kar. Na tak, tylko ogarnij te wielkie litery :v

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy