Jump to content

[Propozycja] LuckyBlocky czasowe


Guest
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Zirf

Nazwa propozycji: LB7

Opis: Chciałbym (oczywiście jeżeli tak sie da) zeby co np. 1tydzien albo co 24h czy jakis czas, który wyznaczycie, każdy gracz dostawał 1 LuckyBlock'a np. O danej godzinie gdzie jest najwięcej graczy ( proponuje 13 ).

Dlaczego akurat  to: Ponieważ bylo by to fajna rzecz, która sprawiała radość wśród graczy. Ale też dla tego, że każdy gracz cieszył by się z tego.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Twoja propozycja według mnie, jest po prostu bez  sensu. Po pierwsze - na FB nie mamy LuckyBlocków (są tylko na Lucky SkyBlock oraz na Lucky ToxicOcean). Drugim powodem przez który jestem na nie jest to, że po prostu LuckyBlocki są czymś rzadkim - a to wykluczyłoby ich „niezwykłość”. Trzecim - i ostatnim - powodem jest to, że LuckyBlocki w mojej opinii nie pasują do FreeBuild - nawet jesli byłaby nowa edycja owego trybu. Mamy MysteryBoxy, cieszmy sie z tego!

 

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy