Jump to content

[ODRZUCONE] [Propozycja] Aplikacja Crafted.pl na Andrioda i iOS


TortiLeq
 Share

Recommended Posts

1. Nick gracza: LatekPL

2. Nazwa propozycji: Aplikacja Crafted.pl na Andrioda i iOS

3. Opis: Aplikacja, w której w szybszy sposób dałoby się korzystać z forum. Wysyłała by powiadomienia o odpowiedziach i zachęcałaby do pisania nowych propozycji na ulubionych trybach użytkownika.

4. Dlaczego akurat to: Moim zdaniem aplikacja spowodowałaby większą aktywność na forum oraz łatwiejszy i szybszy dostęp.

Link to comment
Share on other sites

Sam pomysł jest ciekawy, lecz jest kilka rzeczy które są na przeciw stworzenia aplikacji, po pierwsze, kto by stworzył taką aplikację? To byłaby duża robota, a administracja ma wiele do roboty, poza tym mają życie prywatne, a nie muszą robić aplikacje specjalnie dla części graczy. Po drugie, koszta tworzenia aplikacji, opłacania techników i samej aplikacji byłyby duże więc i serwer trochę by stracił ze swojego budżetu, a tą część mogliby dać na tworzenie nowych, i ciekawszych trybów. I tak jak podkreślił wyżej xozen, można dać opcję powiadomień w przeglądarce na telefonie, więc tak naprawdę za darmo masz już dostęp do wszystkich powiadomień z forum, a po czwarte, taka aplikacja mogłaby w ogóle się nie przyjąć, a wszyscy pracujący nad nią straciliby zachętę na kontynuowanie pracy nad aplikacją (jakieś aktualizacje) i przy tym to, co otrzymali z tworzenia aplikacji, bo zmarnowaliby swój czas w błoto.

 

Na Nie

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy