Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Koza_xD

Koza_xD
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Koza_xD

2. Imię: Szymon

3. Wiek: Mam 13 lat.

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Gram od lata 2018 roku.

5. Masz mikrofon i TS3? Tak mam obie te rzeczy i dodatkowo discorda.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie ale chce spróbować.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? W tygodniu po 1,5h dziennie, a w weekendy po 5h.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie, nigdy nie byłem karany.(Chyba, że o czymś zapomniałem)

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Bardzo bym pomógł w rozwijaniu serwera. Dosyć szybko piszę. Nie mam problemów z ortografią. Umiem rozwiązywać spory. Siedzę badzo często na ts'ie.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Szymon i mam 13 lat. Będę chodzić do 7 klasy szkoły podstawowej. Lubię oglądać piłkę nożną i bardzo często gram w minecraft'a. Nie lubię  jeśli ktoś spami mi na /msg. Moim zdaniem crafted.pl to najfajnieszy serwer w polsce.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, oczywiście.

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):

- /w usun: Nie ma takiej komendy jest tylko /w reset.

- /w zapros nick: Zapraszamy kogoś do drużyny.

- /w coop nick: To to samo co /w zaproś nick tylko, że po wylogowaniu gracza zostaje automatycznie usunięty z wyspy.

- /report: Zgłaszamy kogoś za np:  wulgaryzmy. Tą wiadomość  widzi tylko administracja.

- /w wykop nick: Wykopujemy gracza z naszej wyspy.

- /skup (dokładna informacja): Na skupie możemy sprzedawać dane rzeczy i dostajemy w zamian za to pieniądze.

- /w: Teleportujemy się na swoją wyspe.

-/tpa nick: Prosimy innego gracza o przeteleportowanie się do niego.

-/msg nick: Wysyłamy graczu prywatną wiadomość.

-/w poziom: Pokazuje nam aktualny poziom wyspy.

-/lowisko: Teleportuje nas w miejsce gdzie możemy łowić ryby.

-/farma: Teleportuje nas na farme, gdzie możemy zabijać świnki.

-/kopalnia: Teleportuje nas do kopalni, możemy kopać różne surowce.

-/w ban nick: Banujemy danego gracza na naszej wyspie.

-/w ocen 1-5: Oceniamy wyspe danego gracza od 1 do 5.

-/trade nick: Prosimy gracza o wymianę.

• Super 1
  • Przykro mi 3

Komend malo, zdania slabe. 13 lat? Jak juz pisalem wczesniej, watpie widzac zdania, ktore napisales. Troche slabo z czytaniem ze zrozumieniem... Tak sie zastanawiam, czy jezeli nie lubisz jak ktos spami Ci na msg, to dasz jako helper /ignore? Cos mi sie wydaje ze nie. Jestem na nie, powodzenia

Edited by Guest

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy