Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] LAyu_YouTube

LAyu_YouTube
 Share

Recommended Posts

1. Nick: LAyu_YouTube

2. Imię:  Michał
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Swoja przygodę rozpocząłem w 2017 roku w  Maju.
5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam sprawnego TeamSpeaka lecz mikrofon trochę słabszy ale nowy już w drodze do domu .
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, pełniłem kiedyś podobną funkcje na nieznanych już serwerach.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?
Na obowiązki helpera poświęcałbym od poniedziałku - piątku 3-4 godzin a w weekendy 5-7.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak, Byłem karany na Forum dostałem 2 upomnienia za pisanie podania na Budowniczego w mniejszym okresie niż 2 tygodnie , dostałem też raz mute za flood.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Moglibyście mnie przyjąć ponieważ jestem miły wobec graczy jak i administracji. Pełniłem już raz taką funkcje i mam jakieś doświadczenie w komendach. Czasami staram się pomoc troszkę administracji i pójść do /kopalnia i sprawdzić czy nie ma tam osoby która np. kopie na afk lub zabieram komuś minerały, kamień, kamień brukowy. Bardzo często pomagam gracza którzy są nowi na serwerze lub czegoś nie rozumieją, nie wiedzą.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć mam na imię Michał. Mieszkam w województwie łódzkim i chodzę do szkoły podstawowej 6 klasy ( Po wakacjach 7 klasy ). Moja pasja i hobby to elektronika i informatyka. Interesuje się Siatkówka, Koszykówką , Piłką nożną , Językiem Polskim , Historią i matematyką, lubię też jeździć na hulajnodze wyczynowej. Jestem miłym człowiekiem jak i bardzo wrażliwym jestem także osobą która jest uczciwa jak i uczuciowa .
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, oczywiście.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):

KOMĘDY DOSTEPNĘ DLA GRACZY I ADMINISTRACJI. !!!

- /w usuń: Taka komenda nie znajduje się na serwerze. (Jest komenda /w reset )

- /w reset : Ta komenda pozwala nam zresetować naszą wyspę , gdy resetujemy wyspę tracimy wszystkie itemki z EQ ( Tą komendę możemy użyć tylko 3 razy )
- /w zapros nick: Zapraszam danego gracza na nasza wyspę .

- /w wyrzuć nick: Wyrzucamy danego gracza z naszej wyspy ( Drużyny ).

- /w coop nick: Dajemy status coopa danemu graczowi który chce nam np. pomóc w rozbudowie wyspy czy w budowaniu domku. ( Status coopa zostaje graczowi do naszego wylogowania z gry , serwera komenda dostępna tylko dla vip+  !!! . )

- /w uncoop nick : Zabieramy status coopa danemu graczowi. ( już nie może budować, niszczyć bloków czy otwierać skrzynek ).

- /report: Możemy zgłość danego gracza który np. cheatuje czy kopie na afk w /kopalnia

- /w tp nick : Teleportujemy się na wyspę danego gracza . ( Tą komendę możemy użyć gdy dany gracz ma Tabliczkę [Witaj] .
- /w wykop nick: Wyrzucamy danego gracza z naszej wyspy ( Gracz nie jest dodany do naszej drużyny.

- /w ban : Blokujemy naszą wsypę . ( Gracze nie mają dostępu do naszej wsypy czyli nie mogą użyć komendy /w tp nick )

- /w unban : Ta komenda sprawia, że nasza wyspa została odblokowana . ( Gracze  mogą teleportować się na naszą wyspę za pomocą komendy /w tp nick . )

- /w ban nick : Banujemy danego gracza na naszej wyspie za np. niesłuchanie się lidera wyspy .

- /w unban : Odbanowywujemy danego gracza na naszej wsypie .

- /ignore nick : Możemy ignorować danego gracza jak np. ( Spami nam na /msg )

- /w poziom : Ta komenda pozwala nam zobaczyć który mamy poziom naszej wsypy ( poziom powiększa się gdy rozbudowywujemy nasza wyspę. )

- /w drużyna : Po wpisaniu tej  komendy na chacie ukazują się nam osoby które  należą do naszej drużyny .

- /w menu : Otwieram nam menu gdzie możemy np. zmienić biom wyspy .

- /w top : Możemy zobaczyć 10 największych wsyp na serwerze  ( Podobno ) graczy którzy będą w  /w top zostaną wynagrodzeni pod koniec edycji .

- /w zadania : Na serwerze jest opcja związana z wyzwaniami które dotyczą wyspy a nie ktore

- /skup (dokładna informacja): Pod tą komendą możemy sprzedawać rożne rzeczy np. Kamień drewno czy kaktusy.

- /sklep: W /sklep możemy KUPOWAĆ itemki np. diamęty , drewno czy nawet skórę .

KOMĘDY DOSTĘPNE TYLKO DLA ADMNISTACJI !!!!

•  

PRZEPRASZAM ZA DODANIE PODANIA LECZ PISAŁEM PODANIE NA ZAPAS I PRZYPADKOWO JE DODAŁEM 

PISZE TO BO NIE CHCE DODAC KARY ( OSTRZEZENIA )

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy