Jump to content
Sign in to follow this  
Kari9

[propozycja] Przelewanie craftedgamesów, i kupowanie za nie

Recommended Posts

1. Twój nick: Kari9
2. Nazwa propozycji: Przelewanie craftedgamesów, i kupowanie za nie
3. Opis: Na tabliczkach trade oraz na /wymiana można by było kupować za craftedgamesy. Można by je było tez przelewać jak zwykłą kasę
4. Dlaczego akurat to: Niektórzy zamiast $ potrzebują craftedgamesów, a to by dało możliwość zarabiania ich szybciej i więcej
Edited by Kari9

Gdyby craftedgamesy były dostępne do zdobycia w tak prosty sposób to połowa osób by przestała wykonywać chociażby zadania codzienne które mamy pod komendą /wyzwanie.

Poza tym dość często pojawiają się na czacie gracze którzy chcą sprzedać swoje klucze do ruletki z cg w zamian za dolary.Uważam,że twoja propozycja pomysłu bardziej poszłaby na szkodę serwa niż na jakiego rozwój.

Co do płatności na /wymiana oraz przelewania nowej waluty jestem jak najbardziej na tak, lecz przez umożliwienie handlu nową walutą na tabliczkach, serwer straci znaczny procent dochodów, a całe CraftedGems stale stracą na swej wartości, gdyż będą duuużo łatwiejsze do zdobycia.

Zgadzam się. Kupowanie na tabliczkach nie jest dobrym pomysłem

Jestem na nie gdyż jeśli by była możliwość robienia takiego czegoś zniszczylo by to serwer gdyż gracze jak by osiągnęli próg maxymalny cg jednego dnia to odpalali by swoje darmowe "vpnki" robili nowe konta i przelewali by sb cg każdego DNIA. 

JESTEM NA NIE

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy