Jump to content

Recommended Posts

1. Nick: eryko2003

2. Imię: Eryk.
3. Wiek: 16.
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Około 2 tygodnie, ale zapewniam ze zapoznałem się z serwerem, zasadami itd.
5. Masz mikrofon i TS3? Tak.
6. Pełniłeś kiedyś podobną funkcję? Nie pełniłem, ale obserwuje prace Helperów na serwerze i wiem jak to działa.
7. Ile poświęciłbyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Na serwerze gram codziennie od 12 w południe do 3-4 nad ranem.
8. Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Było kilka mute za przypadkowy flood bądź jakąś obrazę. Co do TS3 i Discorda nie byłem tam karany.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Od pewnego czasu mam tak, że pomoc nowym graczom sprawia mi przyjemność. Jestem cierpliwy co wydaje mi się dobrą cechą jeżeli chodzi o bycie Helperem. Jeżeli udałoby mi się dostać do grona pomocników, byłbym bezstronny, nie patrzyłbym czy gracz który złamał regulamin serwera jest moim dobrym kumplem czy kimś kogo nie znam. Potrafię też szybko pisać, a często zdarza się reklama na czacie i trzeba szybko go wyczyścić. Zauważyłem, że dużo osób w administracji to kobiety i myślę, że przyda się facet wśród te Panie.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem 16 letnim normalnym chłopakiem, lubię pośmiać się z głupich filmików na necie. Wypad na rowerek z kumplami też wchodzi w grę. Na Crafted.pl trafiłem dzięki ekipie, z którą gram od zawsze. Kocham słuchać dobrej muzyki (od hitów lat 80 do nowego rapu). Potrafię czasami załapać "laga mózgu" przez co nic do mnie nie dociera, cóż nikt nie jest idealny.
11. Przeczytałeś regulaminy? Tak.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: Tej komendy nie ma na serwerze.
- /w zapros nick: Zaprasza gracza na swoją wyspę, zapraszany gracz musi wpisać /w akceptuj.
- /w coop nick: Tymczasowo dodaje gracza do współpracy na wyspie (jak sama nazwa mówi 'coop' kooperacja).
- /report: Tą komendą można zgłosić gracza z powodem, bug z wyjaśnieniem.
- /w wykop nick: Wyrzuca odwiedzającego z wyspy "moja ulubiona komenda".
- /skup (dokładna informacja): Jest to skup itemów dla graczy, dla VIP'ów jest komenda /skupvip

Nie wypisuje wszystkich komend, ponieważ wydaje mi się, że jak nie będę się nadawał na Helpera te komendy nic nie pomogą.

Dzięki @Derpa. za poradnik o podaniu! 

• Lubię to! 1

grasz od niedawna -

wiek +

ts3 +

raz widziałem -

grasz tylko 2 tygodnie a miałeś już kilka mutów jestem na Nie

Grasz krótko (-)

Wiek (+)

Podanie (+)

Komendy (+)

Kary (-)

Jestem neutral z pochyleniem na tak

Moja opinia jest taka. Zdania dobrze złożone, wiek dobry jak na to stanowisko, rozmawialiśmy kiedyś i wydajesz się ogarnięty więc jak najbardziej na to stanowisko się nadajesz powodzenia JESTEM NA TAK

Czas gry -

Wiek +

Nie widuje -

Prawdopodobnie nie pomagasz -

Zdania +

Kary +/-

Komendy -

Na NEUTRAL z pochyleniem na NIE

Zdania:(+)

Komendy:(-/+)

Widuje:(-)

Pomagasz:(-)

JESTEM NA NEUTRAL Z PRZYCHYLENIEM NA NIE.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy