Jump to content
Sign in to follow this  
The_Drezz

[PROPOZYCJA]Nowy Tryb

Recommended Posts

Zanim wypowiem sie, chciałbym podziękować @Nicebear05, ponieważ on mnie do tego zainspirował.

1.Twój nickDzem44

2.Nazwa Propozycji: Nowy tryb

3.Opis: Moim pomysłem byłoby wstawienie nowego trybu pt. Mapki. W tym trybie każdy mógłby stworzyć mapke i wstawić ją na serwer oraz przechodzić innych mapki. Za przechodzenie mapki dostaje sie CraftedPointsy, które będzie można wymienić na różne nagrody do innych serwerów. Dodatkowo autorzy map dostali by na pół roku range [Mapmaker] za budowe/programowanie/testowanie itp. mapy.

4.Dlaczego akurat to?: Mapki są fajne, więc czemu by nie :D

Mam pewne pytanie do ciebie bez którego nie mogę ocenić propozycji.

7 godzin temu, The_Drezz napisał:

W tym trybie każdy mógłby stworzyć mapke i wstawić ją na serwer

Chodziło ci o to, że każdy mógłby ją wgrać na serwer?

13 minut temu, Dajmont napisał:

Mam pewne pytanie do ciebie bez którego nie mogę ocenić propozycji.

Chodziło ci o to, że każdy mógłby ją wgrać na serwer?

Tak, o to mi chodziło :D

Po tej informacji mogę wnioskować, że propozycja nie przejdzie na 100%.

Nie ma takiej możliwości jak wgranie mapki na serwer podczas gry, musisz mieć dostęp do plików serwera.

Hmm... Racja. Ale mam plan B!

Mapy by sie wstawiało na forum, a potem administracja będzie importowała na serwer. Troche więcej szperania, ale lepsze to niż nic :)

Edited by The_Drezz
  • Lubię to! 1

Dziękuję za wspomnienie mnie w tej propozycji. Jest to dobry pomysł jednak wymagał by no dużo pracy, więc i tak raczej była by mała szansa że się spełni.

Jestem na Neutral. 

• Lubię to! 1

Guest

Serwer typu "mapki" słabo będzie się amortyzować,  u mnie również rozwinął się podobny pomysł ale lata temu. Ciężko będzie na nim zarobić nie uprzykrzając rozgrywki graczom. Nie wiem czy wasz serwer na obecną chwilę  jest przygotowany do ponoszenia dodatkowych kosztów. Na moje oko nie jest, ale mogę się oczywiście mylić. Reasumując zarząd będzie dopłacał do tego interesu, aby mu się opłacało musiałby najpierw rozwinąć sieć na innych trybach aby zdobyci gracze dzięki takiemu atrakcyjnemu serwerowi (gdzie dostawaliby bonusy do innych serwerów zachęcając ich do zagrania) aby w rezultacie mogli na nich zostawić swoje pieniądze...  zresztą  nvm. 

Chyba, że chcecie "mapki" na zasadzie pay to play w wielkim skrócie, to okej. M.in. będzie trzeba płacić za dostęp do w miarę atrakcyjnych itemów, albo możliwość wejścia na ów serwer będą mieli gracze z rangą premium na innych serwerach.  Według mnie jest to świetny pomysł (zarówno dla graczy pod względem zabawy, jak i dla zarządu w kwestii finansów) ale trzeba poczekać trochę aby coś takiego wprowadzić. 

Edited by Guest

37 minut temu, M1auch4t napisał:

Lepiej zrobić coś typu Housing jak na Hypixelu

Wiesz, że jest coś jak FreeBuild?!

13 godzin temu, The_Drezz napisał:

Wiesz, że jest coś jak FreeBuild?!

To nie to samo, na housing masz gmc, ciasteczka zbierasz od innych graczy, wieksze działki