Jump to content
Natala1782

[PRZYJĘTE] [Podanie] Natala1782

Recommended Posts

1. Nick: Natala1782

2. Imię: Natalia
3. Wiek: 14 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: 3/4 miesiące
5. Masz mikrofon i TS3?: Tak, mam
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: Nie, jednak uważam, że spełniłabym się w tej roli
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: 3/4 godziny 
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Nigdy się nie zdarzyła taka sytuacja
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Świetnie sprawdziłabym się w tej roli. Nie sprawia mi problemu pomaganie innym, a wręcz przeciwnie, cieszę się z tego, że mogę komuś pomóc i ułatwić mu rozgrywkę. Gram w minecraft już od paru dobrych lat, także potrafię pomóc rozwiązać wiele problemów, a także rozwiać wątpliwości przy najbardziej wymagających pytaniach. Nawet nie będąc helperem często pomagam innym graczom. Co ważne, spełniam wszystkie wymagania.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na Imię Natalia i mam 14 lat. Mieszkam w okolicach Poznania i  tym roku idę do pierwszej klasy liceum. Interesuję się zwierzętami (głównie jazdą konną) oraz grami komputerowymi, na które poświęcam mój wolny czas. Jestem towarzyską osobą z poczuciem humoru i świetnie się dogaduje w gronie innych ludzi. Zależy mi na byciu helperem, jest to jedno z moich małych marzeń.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: Tak, często się upewniam czy coś co chcę zrobić jest zgodne z regulaminem, gdyż chcę uniknąć nieprzyjemności i grać zgodnie z zasadami.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: Nie ma takiej komendy. Na crafted.pl funkcjonuje komenda /w wyrzuc nick, która wyrzuca gracza z drużyny wyspy
- /w zapros nick: Po wpisaniu wysyłane jest zaproszenie, żeby dołączyć do drużyny wyspy
- /w coop nick: Właściciel wyspy (posiadający VIP albo SVIP) wpisując komendę daje pozwolenie na budowanie na jego wyspie graczowi, który do niej nie należy
- /report:  Komenda służąca do zgłaszania graczy postępujących niezgodnie z regulaminem
- /w wykop nick: Po wpisaniu osoba (nienależąca do wyspy), której nick był wpisany w komendzie zostaje wyrzucona z wyspy, z możliwością powrotu
-/skup (dokładna informacja): Po wpisaniu gracz ma możliwość sprzedania swoich itemów w określonych ilościach

• Lubię to! 1

Wiek +

Mikrofon/TS3 +

Zdania +

Komendy +/-

Nie widuję - 

Nie widziałem żebyś pomagała-

Jestem na Neutral z przechyleniem na Tak😁

Edited by stefek510
  • Lubię to! 1
  • Super 1

Wiek (+)

Mikrofon i ts3 (+)

Często widuje (+)

Zdania (+)

Komendy (+/-)

Nie widziałem żebyś pomagała (-)

Jestem na Tak !

Edited by Piksel
  • Lubię to! 1
  • Super 1

Wiek (+)

Mikrofon i ts3 (+)

Widuje codziennie (+)

Zdania (+)

Komendy (+)

Nie widziałem żebyś pomagała (+)

Jestem na ogromne Tak  .

• Super 1

Widuje cię bardzo często+

Nie widzę byś pomagała-

Wszystkie wymagania [mikrofon, ts3, wiek] spełnione+

Dobrze rozwinięte zdania+

Podstawowe komendy dobrze opisane+

Jestem na...TAK

PS: Staraj się więcej pomagać, nie tylko gdy ktoś ci np.  na msg napisze, bądź aktywna na chacie ogólnym, bo serio warto :D

• Lubię to! 1

Wiek (+)

Zdania (+)

Ortografia (+)

Widuję (+)

Nie widziałem byś pomagała (-) 

Komendy (trochę mało, ale wymagania spełnione) (-/+)

Jestem na Tak. Życzę powodzenia :)

• Lubię to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy