Jump to content
FightingCookie

[PRZYJĘTE] [Podanie] FightingCookie

Recommended Posts

Nick: FightingCookie

Imię: Damian

Od kiedy grasz na Crafted.pl? od sam nie wiem 2 miesięcy? bliżej trzech

Masz mikrofon i TS3? Oczywiście

Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?

Tak parokrotnie :

• Administrator nieistniejącego już od dawna serwera freebuild/survival za czasów bety.
  • Moderator zamkniętego już serwera RPG
  • Administrator/moderator przez jakiś okres serwera survivalowego/ fb dla wykopu

Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?

Zależy od paru czynników ale od dwóch godzinek do nawet dwunastu i więcej :)

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl

Nigdy

Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć ?

Zacząłem moją przygodę w minecraft praktycznie od razu od multiplayera. Na tym pierwszym serwerze a było to za czasów bety i był to survival połączony z freebuild, zostałem na dłużej gdzie od gracza doszedłem od bodaj rangi kidmod próbny do administratora z pełnym dostępem do maszyny. Jako nawet Admin do końca pilnowałem czatu, nadawałem działki, odpowiadałem na pytania graczy i rozwiązywałem ich problemy a spodobało mi się to bardzo od początku muszę przyznać. Organizowałem eventy i zabawy dla graczy budując jednocześnie miasto i w nim miejsca dla graczy opiekując się dzielnie serwerem - oczywiście nie byłem jedynym, w końcu to był serwer po 100 graczy online . Następnie na serwerze RPG pomagałem z czatem czy problemami graczy lecz to było znaaacznie prostsze niż poprzednio :D. Skończyłem na mniejszym - po 20 osób online do 50 - serwerze dla specyficznej społeczności wykopu głownie pomagając z pluginami, "bawiąc" się z graczami - czyli tworząc możliwości dla graczy czy w postaci eventów czy wydarzeń czy miejsc- i oczywiście pilnowaniem ogólnego porządku na serwerze.

A więc dlaczego ja? Bo lubię to, lubiłem to bardzo robić, bo jestem zaradny i pomocny o ile to możliwe, bo jestem komunikatywny i chyba dobrze się dogaduje z większością mam nadzieję i jestem odpowiedzialny z tym co robię. Nie będę oszukiwał długo się uczyłem jak być opanowanym i spokojnym człowiekiem dzięki czemu mogłem znosić trudy bycia tym co musi pilnować innych, bo w końcu nie nigdy nie jest tak proste jak się wydaje. Tutaj często zostaje bez nikogo z moderacji widząc co się dzieje na czacie żałując, że nie jestem w stanie opanować tych "jegomości" co nie rozumieją "nie flooduj" czy "nie spam" -a nim skargi zostają rozpatrzone ów grzesznicy swoje np nawpisują na czacie - dlatego chciałbym zostać helperem, by pomagać.. czy to czatowi w pozostaniu ładnym i schludnym czy graczom z ich wiecznymi problemami :)

Nie ukrywam jestem bardzo doświadczony w byciu moderatorem z zapleczem technicznym administratora bo robiłem już to od lat. A teraz chciałbym zostać znów kimś kto przypilnuje graczy na skyblocku crafted.pl.

Coś o sobie

Jak wyżej mam na imię Damian nazywają mnie ciastkiem w grach bo noszę taki nick. Aktualnie udaję a raczej staram się być osobą dorosłą i pracuje na maszynach CNC. Moją pasją jest "tworzenie", kreowanie, wymyślanie, od dziecka tak mam bo kochałem lego i do dziś chyba kocham :D budowałem coraz to lepsze i większe i ładniejsze rzeczy tak mi się wydaje. Kiedy dostałem komputer a po roku internet odkryłem co to mmorpg (NIE tibia ani metin) to grałem po 14 godzin i ile się dało... i do dziś mam ten problem z czasem jakim spędzam w grach tylko teraz nikt na mnie nie krzyczy ze pora spać ^^. Przy tym rzecz jasna poznałem komputery jak się składa, naprawia i takie tam - mój aktualny komp sam składałem dokładałem własnej roboty blaszki zagięte uchwyt wertykalny na GPU i oklejany środek obudowy itp - bo uwielbiam piękne PC a nie te czarne zwykłe puszki z obudową za 100 zł które stoją pod biurkiem. Także trochę grafikiem byłem i trochę umiem podstaw pracy z obrazem jak i trochę bardziej zaawansowanie 3d w postaci blendera a nawet robiłem proste filmiki jako reklamy serwerów na których byłem. Minecrafta od razu pokochałem za możliwości jakie daje i budowałem wiele rzeczy którzy niektórzy twierdzili, ze są ładne. A i lubię interakcje z innymi graczami na serwerach MC, czy to by się chwalić budowali lub czy po prostu pogadać!

Przeczytałeś/aś regulaminy

tak

Opisz komendy swoimi słowami

- /w usun - nie istnieje
- /w zapros nick - zaprasza gracza na naszą wyspę
- /w coop nick - tylko dla vipów i wyżej. Zaprasza gracza na nasza wyspę tymczasowo aż do wyjścia z serwera zapraszającego lub usunięcia z wyspy zaproszonego.
- /report - służy do raportowania graczy i co oni robią niezgodnie z regulaminem w danej chwili do administracji
- /w wykop nick - wyrzuca gracza z wyspy(ale NIE banuje) jeśli się na niej znajduje a nie jest do niej dopisany
- /skup - służy do sprzedaży itemów/bloków po cenach stałych serwerowych. Po wpisaniu pojawia się okno z listą itemów - dwie strony - które można sprzedać wraz z opcją sprawdzenia stanu konta a także wrócenia do głównego okna sklepu tak jak po wpisaniu /sklep

dodatkowe:

Znam całego WG, WE i voxela jak i essentials i inne podstawowe pluginy(a piszę to ponieważ widać z poziomu gracza, że jest WE i WG ale rozumiem nie ma potrzeby pisania komend i tak dostępnych dla administracji wyłącznie.)

Przykładowe komendy dostępne dla gracza:

/warp - lista dostępnych warpów . druga strona /warp 2

/pomoc - okno z pełną lista dostępnych samouczków i wszelkiej pomocy  - wszystko dostępne także pod komendami np /pomoc skup /pomoc wędkarstwo /pomoc cg i tak dalej.

/cg - sklepik do wydawania crafted gems.

/kit - lista dostępnych dla nas kitów a po wpisaniu /kit nazwa jeśli jest na liście skreślony pokaże czas za który będzie można ponownie użyć (pomocne dla vipow + )

Komendy do wysp te ważniejsze(/w lub w pełni /wyspa):

/w top - otwiera okienko z listą top najlepszych wysp pod względem poziomu wyspy

/w oceny - pokazuje listę top 10 wysp pod względem ocen wyspy

/w ocen 1-5 - ocenia wyspę na której się znajdujemy od wybranego punktu od 1 do 5

/w poziom - oblicza poziom wyspy gracza (poziom wyspy samoistnie się nie aktualizuje)

/w wartosc - pokazuje wartość bloku trzymanego w ręku w pkt które po postawieniu na wyspie dodają się do poziomu wyspy

/w menu - otwiera interaktywne okienko wyspy z dostępem do większości opcji komend dla wysp

/w ustawdom - ustawia tzw"home" czyli miejsce wybierane przez graczy gdzie po wpisaniu komendy /w dom ew. po prostu /w lub komendy /w XYZ gdzie XYZ to błędna cześć przykładowo "d" :) komenda działa osobno na każdego z graczy na wyspie

/w dom - jak wyżej starczy samo /w inaczej teleportuje na wcześniej ustawione miejsce pod /w ustawdom

/w ustawienia - dodatkowe ustawienia wyspy takie jak kto może używać drzwi czy redstone czy kowadeł na wyspie(tylko dla lidera z ranga VIP i wyżej)

/w reset - resetuje wyspę i tworzy nową

/w odwiedz nick (/w tp nick) - teleportuje na wyspę gracza z postawioną tabliczką [witaj]

/w warpy - okienko z listą wysp z postawioną tabliczką [witaj]

/w biom - tylko dla lidera wyspy, otwiera okienko z wyborem biomów możliwych do zmiany na wyspie

/w lider nick - ustawia lidera wyspy

/w ban nick - banuje inaczej uniemożliwia wejście na wyspę danemu graczowi

/w unban nick - odbanowuje czyli odblokowuje dostęp danemu graczowi

/w spawn (inaczej po prostu /spawn) - teleportuje na startową wyspę - po prostu spawn - gdzie znajdują się wszystkie podstawowe obiekty zainteresowań jak kopalnia czy skrzynie do ruletek

/w zapros nick - zaprasza gracza aby dołączyć do wyspy

/w wyrzuc nick - wyrzuca gracza dodanego do wyspy

/w druzyna - pokazuje listę graczy dołączonych do wyspy

/w opusc - służy do wypisania się z wyspy

/w zablokuj - blokuje lub odblokowuje dostęp reszcie graczy do wyspy

/w zadania(/zadania) - pokazuje okienko z zadaniami

/w uncoop nick - tylko dla vipów i wyżej. Usuwa gracza "tymczasowego" z permisji do wyspy

Edited by FightingCookie
  • Lubię to! 2
  • Super 10

Zaczne od tego, ze wiek jest ponad 2x wiekszy niz sa minimalne wymagania, co swiadczy o tym, ze jestes ogarniety. Widuje cie na serwerze, pomagasz, jestes mily i opanowany. Zdania ladnie zlozone, przyjemnie podanie sie czyta. Brak kar jest rzecza, ktora jest rzadko spotykana u graczy, wiec tu tez masz plusa. 

Zdecydowanie jestem na tak, powodzenia, Damian!

Jesteś bardzo miłą i ogarniętą osobą. Często pomagasz innym. Jestem zdecydowanie na TAK! 

Wiek +

Widuje często +

Zdania długie +

Znajomość komend +

Jestem na Tak!

Powodzenia!

Edited by Arturr3OO

Zdania: [+]

Komendy: [-]

Widuję: [+]

Mikrofon: [+]

Pomagasz [+]

Jestem na TAK !!!

Wiek [+] :0
Zdania [+]
Komendy [+]
Widuje Cię prawie cały czas [+]
Pomagasz [+]

Nic dodać, nic ująć - Ogromne Tak!

uuu, dorosły, rzadkość. grasz 3 miesiące i 10lvl gracza? to robi wrażenie. słowami mojego młodego: "pewnie jakiś pejtułin". ale zgodzę się z tym, że po zdaniach nie widać, że masz tyle lat. z drugiej strony nie ma powodów, żebyś w tej kwestii kłamał. równie dobrze mogłeś napisać przecież, że masz 40. widać, że jesteś lubiany na serwie, więc być może sprawdzisz się w roli helpera. tak. 

Podanie napisane estetycznie, i nie widzę niczego, aby się przyczepić. Widuję cię praktycznie cały czas na serwerze oraz zauważam twoją pomoc. Wiek, komendy, brak kary to wszystlo na plus. Jedynym minusem jaki mogę zauważyć to tylko te 3 miesiące od kiedy grasz na serwerze. 

Co tam więcej gadać, jestem na Tak 

Co tu gadać...

Wymagania spełnione+

wiek+

Komendy dobrze opisane+

Bardzo często widuję+

Pomaga+

Pewne...TAK

Takie: xd, ja myślałem, że ty grasz od 2 edycji sky i jeszcze większe: xd ty masz 27 lat? No ale dobra. Podanie ładne i wgl plusik, minusik, jestem na tak. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy