Jump to content
NiqhtAkita

[PRZYJĘTE] [Podanie] NiqhtAkita

Recommended Posts

1. Nick: NiqhtAkita.
2. Imię: Aleksandra.
3. Wiek: 15 lat.
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl: Od połowy pierwszej edycji. (Pod inną nazwą - NightAkita jako konto non premum i Oryginalna czyli poprzednia nazwa premki).
5. Masz mikrofon i TS3: Posiadam sprawny mikrofon, jak i TS3.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję: Pełniłam funkcję moderatora na innym serwerze.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera: W dni wolne/wakacje - 5/8 godzin, zaś w tygodniu do 2/5 godzin.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl: Nigdy ^^

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań): 

Jestem osobą, która miała już styczność z sprawami administracyjnymi, więc wiem coś na ten temat i uważam, że szybko nauczyłabym się dodatkowych komend, które byłby niezbędne w roli helpera. Chętnie wyciągam pomocną dłoń, niezależnie czy jest to osoba zaczynająca swoją przygodę ze SkyBlockiem, czy zaawansowany gracz, który przez przypadek zabłądził. Na Minecrafcie przesiaduje często, bo każdą wolną chwilę, więc nadzorowanie trybu nie będzie stanowić dla mnie żadnej przeszkody. Każdy problem staram się wyjaśniać indywidualnie, bo nie każdy może zdawać sobie sprawę ze złamania regulaminu. W końcu wszyscy popełniamy błędy. Oczywiście, że każdy w takiej sytuacji zostanie odpowiednio ukarany, ale błąd zawsze trzeba wytłumaczyć. Pomimo swojej wesołej osobliwości potrafię zachować powagę, gdy sytuacja tego wymaga. A niekiedy nawet pokazać ząbki.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Ola (jednak wolę pełny odpowiednik tego imienia) i mam 15 lat. Mieszkam w Małopolsce, a dokładniej w Krakowie. Interesuje się sportem, jeżdżę konno od dobrych 6 lat i należę do drużyny harcerskiej. Niegdyś uprawiałam wspinaczkę górską. W wolnych chwilach spędzam czas grając na komputerze, bądź oglądając seriale/anime. Lubię grać w Minecrafta, na którym siedzę niemalże zawsze. Od czasu do czasu grywam też w League of Legend, GTA SA/GTA V. Jestem osobą o niespożytych pokładach energii, lubię zawierać nowe znajomości, chociaż na początku mogę wydawać się być nieśmiała.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy: Tak, wszystkie.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: Nie ma takiej komendy. Możemy jedynie zresetować wyspę wpisując /w reset.
- /w zapros nick: Zaprasza gracza do drużyny na wyspie.
- /w coop nick: Komenda dla svipów i vipów. Dzięki niej możemy dodać gracza na wyspę do momentu wyjścia z serwera (nie trzeba mieć lidera).
- /report: Za pomocą tej komendy możemy zgłosić coś/kogoś do administracji serwera.
- /w wykop nick: Dzięki niej możemy wyrzucić gracza na spawn.
- /skup (dokładna informacja): Miejsce, w którym możemy skupić itemy o określonej cenie i ilości. (Istnieje również /skupvip, gdzie przedmioty i koszt jest atrakcyjniejszy. Z komendy mogą korzystać tylko gracze z vip, svip).

Kilka dodatkowych komend:
/w - Tworzenie wyspy (kilka kompozycji do wyboru). Natomiast jeśli już posiadamy wyspę, komenda teleportuje nas na nią.
/w ulepsz - Miejsce, w którym możesz dokonać wszelakich ulepszeń na wyspie np. powiększenie jej rozmiarów lub możliwość powiększenia drużyny.
/w top - Pokazuje ranking 10 wysp z największym poziomem.
/w wartość - Dane o wartości bloku (potrzebne do poziomu wyspy).
/w biom - Zmienia biom na wyspie.
/w ustawienia - Menu specjalnych ustawień wyspy dostępne dla Vip/Svip.
/w poziom - pokazuje poziom wyspy (śmierci lidera obniżają poziom).
/w ocen 1/5 - umożliwia ocenienie wyspy innego gracza. 
/w tp nick - teleportuje na wyspę gracza (jeśli posiada tabliczkę [witaj]).

/craft - Możliwość używania craftingu w dowolnym miejscu. (Vip, Svip)
/fly - Daje możliwość latania. (Svip)
/feed - Uzupełnia pasek głodu. (Vip, Svip)
/dzien - Zmienia czas na dzień. (Svip
/ec - Możliwość używania ender chest'a w dowolnym miejscu (Vip, Svip)
/swiezak - Dostęp do posiadania własnego pupila, który będzie za nami podążał. (SVIP 50dni)

Edited by NiqhtAkita
  • Lubię to! 1
  • Super 2

No moja droga.. 

Wiem że ci zależy bo codziennie mi już o tym mówisz 

Zdania są super ; D (+)

Komendy fajniutko opisane 😅 (+)

Wiem dobrze że w administracji byłaś bo też byłam w ekipie hehe wiem wiem że się nadajesz (+)

No to tak podsumowując znam cię długo wiem że się postarasz i życzę ci z całego serduszka powodzenia ♥️

Jestem na duże TAK .

• Super 1

zmieniam zdanie
jestes chamska, mowisz do kolezanki ze smierdzi ryba i nie pomagasz.
jestem na nie

Edited by PaQusek
  • Lubię to! 1
  • Super 1

14 minut temu, PaQusek napisał:

zmieniam zdanie
jestem na nie

Zmiennyś jak kobieta. 
Nie wolno kłamać!

• Lubię to! 1

Wiek+

TS3 i mikrofon +

Szczerzę nie widuje cię - 

Zdania +

Komendy+

Jestem na Tak! 

• Super 1

Zdania nie rozwinięte: [-]

Komendy: [+]

Pomagasz: [+]

Nie widuję: [-]

Jestem na NEUTRAL z przechyleniem na NIE

PS: Radzę ci zdania trochę mocniej rozwinąć to będę na TAK

• Super 1

9 godzin temu, PaQusek napisał:

zmieniam zdanie
jestem na nie

cóż, plus za szczerość, bo co jeśli koleżanka rzeczywiście śmierdzi rybą? fakt, grzeczniej by było powiedzieć, że nie pachnie zbyt pięknie, ale może mocniejsze słowa sprawią, że koleżanka coś z tym w końcu zrobi? koniec offtop. mi tam podanie się podoba, jestem na tak. 

• Super 2

Wiek+

Czasem widuję+

Nie widzę byś pomagała-

Dużo poprawnych komend+
Dobrze rozwinięte zdania+

Ogarnięta+

Co tu mówić...na TAK

PS: Częściej pomagaj....

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy