Jump to content

Zmiany w Ekipie Crafted.pl

Marcinekk

Recommended Posts

Z przyjemnością informujemy, że @_Alsiq wróciła na stanowisko Moderatora [FB]. Liczymy, że powrót do obowiązków nie sprawi większych trudności i życzymy powodzenia oraz cierpliwości

• Super 24
  • Wow 1
  • Przykro mi 1

Z przyjemnością informujemy, że dnia dzisiejszego do administracji trybu SkyBlock dołączyły dwie nowe osoby:

Będą pełniły funkcję Helpera. Gratulujemy i życzymy powodzenia na pełnionych rangach! :D

• Super 26
  • Haha 1
  • Wow 1

Posted (edited)

Z przykrością informujemy, że @Nighty_x opuściła administrację serwerów Survival oraz Grafika. Z kolei @shizunea opuściła administrację SVE ale nadal pozostaje na TXO
Dziękujemy Wam za zaangażowanie i czas poświęcony na rzecz sieci oraz trybu. 

Edited by Sztiwi
  • Super 2
  • Haha 1
  • Przykro mi 26

Posted (edited)

Z przykrością informujemy, że @Hokoko321 opuścił rangę Moderatora [TXO], został jednak na randze Super Moderatora Forum. Mamy nadzieję, że miło będziesz wspominał pobyt w administracji trybu.

Informujemy również, że @Dziadek Stefan opuścił szeregi administracji serwera Creative. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz trybu oraz liczymy na powrót w przyszłości.

Edited by Misiek
  • Lubię to! 1
  • Przykro mi 38

Z przykrością informujemy, że:

• @Monta92 postanowiła opuścić administrację serwera Survival Extreme. Pozostanie z nami natomiast na SkyBlocku.
  • @Milenciaq zrezygnowała z rangi KidModeratora trybu Creative oraz Redaktora FaceBook.

Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz trybów, a Milenciaq także na FanPage'a serwera.

• Lubię to! 1
  • Przykro mi 26

W dniu dzisiejszym:

• @Gator_A dołączyła do administracji trybu Skyblock  jako Helper.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy samych sukcesów w ekipie!

• @Froziel postanowił zrezygnować z rangi KidMod na serwerze Skyblock.

Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz trybu.

• Lubię to! 1
  • Super 3
  • Haha 1
  • Wow 2
  • Przykro mi 8

Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym @Shrek opuścił administrację trybów Survival Extreme (był Helperem). 

Dziękujemy za zaangażowanie i czas poświęcony na rzecz serwera. 

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Haha 5
  • Przykro mi 6

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym:

• @Olivkaaa została awansowana na KidModeratora trybu Survival Extreme

Gratulujemy i życzymy powodzenia na pełnionej randze.

Nie obędzie się jednak bez przykrych informacji:

• @Marcjan373 opuścił administrację trybów ToxicOcean i FreeBuild - pełnił funkcję KidModeratora

Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz sieci.

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Haha 2
  • Wow 2
  • Przykro mi 18

Z przykrością informujemy, że @Olivkaaa opuściła administrację trybów Survival Extreme, gdzie miała rangę KidMod

Bardzo dziękujemy za współpracę, oraz czas poświęcony na rzecz serwera.

• Lubię to! 1
  • Wow 2
  • Przykro mi 16

Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym @I3lack opuścił administrację serwera SkyBlock. Dziękujemy za wkład w opiekę nad serwerem oraz liczymy na powrót w niedalekiej przyszłości.

• Przykro mi 16

Z przyjemnością informujemy, że do ekipy Redaktorów FanPage serwera dołączyli @Cedisz i @Adikkk. Gratulujemy i życzymy powodzenia na pełnionej randze!

Niestety nie obędzie się bez przykrych informacji - opuściła nas @wxsnia. Była ona Moderatorem Forum i Grafikiem. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz sieci.

• Lubię to! 1
  • Super 7
  • Haha 1
  • Przykro mi 13

W dniu dzisiejszym:

• @_Meqy i @Katralka odeszli z administracji serwera Creative (pełnili kolejno funkcje KidModa i Moderatora). Dziękujemy za poświęcony czas i włożony wkład w rozwój serwera
  • @Nirlan_ otrzymał awans na KidModa [FB]. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na nowej randze
  • Lubię to! 1
  • Super 10
  • Wow 2
  • Przykro mi 6

• 2 weeks later...

Z przykrością informujemy, że w dniu wczorajszym @WerkaBellaopuściła administrację serwera Skyblock, gdzie pełniła funkcję KidModa.

Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz serwera oraz liczymy na powrót w przyszłości.

• Lubię to! 3
  • Przykro mi 15

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 16.07.2021 do administracji serwera ToxicOcean dołączył @Nirlan_, gdzie będzie pełnił funkcję KidModeratora. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy.

• Lubię to! 2
  • Super 17
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Przykro mi 1
  • Zły 1

Z przyjemnością informujemy, że do administracji serwera ToxicOcean dołączyła @N_i_k_s_i gdzie będzie pełniła funkcję Moderatora. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy.

Z przykrością informujemy, że @_Ayashii @_Ayosyazrezygnowali z pełnienia funkcji Helpera [SKY], natomiast @michal13511 zrezygnował z pełnienia funkcji Moderatora [TXO], Moderatora TS3 oraz Grafika. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz sieci i liczymy na powrót w niedalekiej przyszłości.

Edited by cukinia
  • Lubię to! 2
  • Super 14
  • Przykro mi 7

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym:

• @L0r3nZ dołączył do administracji ToxicOcean, gdzie będzie pełnił funkcję KidModeratora 
  •  @olekk_ dołączył do administracji Survival Extreme jako Helper.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy owocnej współpracy!

Edited by Jukkka
  • Super 12
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Przykro mi 1

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym na rangę KidMod trybu SkyBlock awansowali: 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ekipie! 

Niestety zostało jeszcze parę przykrych informacji. Administrację opuścili: 

Bardzo Wam dziękujemy za zaangażowanie i czas poświęcony na rzecz serwera. Cieszymy się, że mieliśmy okazję z Wami współpracować i mamy nadzieję, że kiedyś będziemy mogli to powtórzyć! 

Edited by Jukkka
  • Super 6
  • Wow 1
  • Przykro mi 15

W dniu dzisiejszym @VermontPolska przeniósł się z trybu FreeBuild na Survival Extreme.

Z przykrością informujemy także, że administrację FB opuściła @iliveree

Dziękujemy za zaangażowanie i czas poświęcony na rzecz trybu. 

Do administracji powrócił @michal13511. Liczymy, że powrót do obowiązków nie sprawi większych trudności i życzymy powodzenia oraz cierpliwości.

Edited by adix237
  • Super 1
  • Haha 2
  • Wow 3
  • Przykro mi 10
  • Zły 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy