Jump to content

Zmiany w Ekipie Crafted.pl

Marcinekk

Recommended Posts

• Junior Admin [SKY]
Posted (edited)

Z przykrością informujemy, ze w dniu dzisiejszym @Monta92 opuściła administrację serwera SkyBlock, gdzie pełniła funkcję KidModa. Dziękujemy za czas poświęcony na rzecz trybu oraz liczymy na powrót w niedalekiej przyszłości. 

Edited by Misiek
  • Lubię to! 1
  • Super 2
  • Przykro mi 20

• Junior Admin [SKY]

Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym:

• @KsiezniczkaMaja zrezygnowała z pełnienia funkcji KidModa [SKY];
  • @Livermor_ zrezygnowała z pełnienia funkcji KidModa [SKY] oraz Redaktora FaceBook.

Dziękujemy za współpracę, zaangażowanie i czas poświęcony na rzecz sieci.

• Super 1
  • Haha 1
  • Przykro mi 23

• Admin [SVE]
Posted (edited)

W dniu dzisiejszym:

@Magnet9 dołączył do administracji SkyBlock jako Helper

@Yetf  dołączył do administracji ToxicOcean jako Helper

Gratulujemy, życzymy dużo sukcesów i liczymy na przyjemną współpracę.

@Sztiwi opuścił administrację serwera Survival Extreme (wcześniej JuniorAdmin).

@whitee opuścił administrację serwera Survival Extreme (wcześniej Moderator).

@N_i_k_s_i opuściła administrację serwera SkyBlock ToxicOcean (wcześniej Moderator).

@Doktor_Ziemniak opuścił administrację serwera Survival Extreme i SkyBlock (wcześniej KidMod).

@XD4_iron opuścił administrację serwera Survival Extreme (wcześniej KidMod).

Dziękujemy za cały czas i zaangażowanie włożone w serwer. 

Edited by Rommel
  • Super 5
  • Haha 4
  • Wow 3
  • Przykro mi 25

• Junior Admin [SKY]

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym @Jasnowidz dołączył do administracji trybu ToxicOcean jako Helper. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

• Lubię to! 2
  • Super 25

• 2 weeks later...
  • Junior Admin [TXO]
Posted (edited)

Z przyjemnością informujemy, że @angelika28 wróciła do administracji jako KidMod [TXO]. Liczymy, że ponowna współpraca będzie dla ciebie jak najlepszym doświadczeniem

Edited by Calif
  • Lubię to! 1
  • Super 18

• Technik Forum
Posted (edited)

W dniu dzisiejszym stanowisko Super Moderatora Forum opuścił @Vaster. Dziękujemy za ponad dwa lata w administracji forum, liczymy na powrót w niedalekiej przyszłości.

Vastera na stanowisku Super Moderatora Forum zastąpi @Shinigami. Serdecznie gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów. 😉

Gratulujemy również @Nexao awansowania na KidModa [TXO], a @Hontee - KidModa [FB]. Życzymy dalszych sukcesów i pozytywnych doświadczeń na nowej randze

Edited by Calif
  • Lubię to! 1
  • Super 29
  • Wow 4
  • Przykro mi 4

• Super Moderator Forum
Posted (edited)

Z przyjemnością informujemy, że @Livermor_@dircioch oraz @Szogi dołączyli do administracji jako Test Moderatorzy Forum, natomiast @Kayroo__ jako Grafik. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ekipie!

Dodatkowo z przykrością musimy poinformować, że @L0r3nZopuścił administracje SkyBlock jak i ToxicOcean. Dziękujemy za czas i zaangażowanie poświęcone na rzecz trybów.

Edited by Jukkka
  • Super 19
  • Haha 1
  • Przykro mi 7

• Junior Admin [TXO]

W dniu dzisiejszym @Nirlan_ opuścił administrację ToxicOcean, pozostając dalej na randze KidMod [FB]. Liczymy, że mile będziesz wspominał wykonywanie obowiązków na trybie

Edited by Calif
  • Super 1
  • Przykro mi 18

• HeadAdmin

W dniu dzisiejszym @Marcinekk odchodzi z rangi Admin Forum, ale będzie pełnił kilka obowiązków jako Technik Forum.

Dodatkowo z przyjemnością pragniemy poinformować, że @Ilorin otrzymał awans na stanowisko Moderator [SKY]. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w ekipie!

Edited by Hugo
  • Super 7
  • Wow 17
  • Przykro mi 3

• Junior Admin [SKY]

Z przykrością informujemy, że @szydercaopuścił administrację FreeBuild jak i ToxicOcean, gdzie pełnił funkcję Moderatora. Dziękujemy za czas i zaangażowanie poświęcone na rzecz trybów oraz liczymy na powrót w przyszłości.

• Super 1
  • Przykro mi 25

• Junior Admin [SKY]

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym @imagoo dołączył do administracji trybu ToxicOcean jako Moderator. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ekipie.

• Lubię to! 3
  • Super 18
  • Wow 3

• Admin [SKY]

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym @hiszpanka otrzymała awans na stanowisko Moderatora serwera SkyBlock. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w ekipie!

Edited by Misiek
  • Super 25

• Admin [SKY]

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym @ejten otrzymał awans na stanowisko KidModa serwera SkyBlock. Gratulujemy oraz życzymy powodzenia na nowej randze, jak i dalszych sukcesów.

Edited by Misiek
  • Super 21

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy