Jump to content
Sign in to follow this  
Sushi

[ODRZUCONE] [Podanie] Sushi_Masterqu

Recommended Posts

1. Nick: Sushi_Masterqu

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 13 za 6 miesięcy

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od początku 1 edycji skyblocka (wiem, że pisałem wcześniej jakieś daty, ale wsm to nie widzialem ile minęło najdokładniej to będzie 1 edycja sky)

5. Masz mikrofon i TS3? Przez mikro mam głos jak jakiś 8 latek czasem (xd), ale da się ze mną rozmawiać, tsa mam

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, nie chwaląc się (xd) byłem helperem na całkiem dużym serwerze hardcore (1k+ na starcie) i innych malutkich

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Około 3 godzin

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Na forum miałem kilka ostrzeżeń związanych z moją głupotą i nie znajomością regulaminu, która już nadrobiłem, staram się unikać już takich sytuacji. Dostałem kilka mutow za to samo co wyżej i bana na 3 dni za stawanie po stronie kolegi, nie żałuję tego, żałuję tego, że nie potrafiłem na spokojnie wyjaśnić.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Myślę, że całkiem dojrzałem od ostatniego podania i bym się nadawał do tej roli. Potrafię szybko odp na pytanie gracza, nawet kilka osób widziało to i zamiast na chacie do helpera to mi na msg pisali pytania. Znam dużo komend, potrafię w całkiem szybki sposób wytłumaczyć co dana komenda robi. Pomoc komuś nie robi mi problemu i zawsze staram się odp jak najlepiej. Mam chyba całkiem duży dystans do siebie, nwm co dalej napisać to inni lepiej mnie ocenią, ja nie jestem w tym dobry.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Mateusz, mieszkam w Polsce.  Będę się uczył walki kataną i może koszykówki, bardzo lubię informatykę. Teraz idę do 7 klasy, jak będę szedł do liceum to najpewniej do klasy Ib (dzięki niej będę mógł studiować za granicą). Mam małe marzenie żeby mieć swój własny serwer hc i też kanał na yt. Nic ciekawszego o mnie nie ma.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):

- /w usun: jest jedynie, /w reset która resetuje nasza wyspę

- /w zapros nick: wysyła zaproszenie do drużyny wyspy do danej osoby

- /w coop nick: dodaje osobę do wyspy do wylogowania właściciela

- /report: wysyła wiadomość do administracji np. o cheaterze

- /w wykop nick: wyrzuca daną osobę z wyspy

- /skup (dokładna informacja): pod tą komendą znajduje się skup, gdzie możemy sprzedawać swoje itemy za pieniądze serwerowe, jest też skup vip (/skupvip) gdzie dostajemy więcej pieniędzy (tylko dla Vip+) 

Nie będę pisał więcej komend, bo to nie ma sensu, jak ktoś się coś wiedzieć to proszę się mnie zapytać na msg albo jakiegoś administratora.

Z góry dzięki za odp. 

Edited by Sushi

Wiek moze byc, dlugo grasz. Najbardziej mam do gadania co do punktu 9, zdania sa ok, ale te ostatnie zdanie... Nie wiesz co napisac wiecej. Nie masz wiecej powodow, dla ktorych administracja miala by Cie przyjac? No ok, Twoje podanie, Twoje zdania, ja nie wnikam. Idac dalej, komend napisales malo, ale wiem ze znasz wiecej, ani - ani +. Tytul podania w Twoim przypadku powinien wygladac tak: [Podanie] Sushi_Masterqu, ale to tak tylko na dodatek. Te kary? Ughh... troche ich duzo, przechodzac do oceny. Jestem neutralny co do Twojego podania, chociaz moze byc z Ciebie dobry helper 😄 , powodzenia

• Super 1

Jestem osobą której trudno wypisywać swoje dobre i złe cechy, albo np powody przyjęcia mnie do adm, tytuł już zmieniłem (xd). Dzięki za odp. 

mikro i ts3+

wiek-

widuję+

Nie widzę byś pomagał-

dobrze opisane komendy+

Moja ocena to...MOCNE NEUTRAL

• Super 1

Pomagasz.. jesteś często szkoda, że miałeś kary, ale wiem że jesteś ogarnięty i na pewno już jesteś świadomy bardziej niż kiedyś 

Jestem na duże TAK i trzymam kciuki ❤️

• Super 1

Wiek +/-

Ts3 i mikro +

Zdania +/-

Widuję +

Nie pomagasz -

Mało komend ale dobrze opisane +/-

Jestem na Neutral !

• Lubię to! 1
  • Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy