Jump to content
Szymonek123

[ODRZUCONE] [Podanie] Szymeq69

Recommended Posts

1. Nick:Szymeq69

2. Imię:Szymon
3. Wiek:14 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? na crafted gram już od miesiąca i bardzo mi się ten serwer podoba
5. Masz mikrofon i TS3? mam TS3 a mikrofon bede mial jutro poniewaz zepsuł mi sie dzisiaj 
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie pelnilem nigdy takiej funkcji Ale chciałbym spróbować bo lubię pomagać ludziom 
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Czasu mogę poświęcić 9 godzin na wykonywanie obowiązków 
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie nie byłem karany 
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Chciałbym być bardzo przyjęty ponieważ przyglądam się innym helperom i bardzo mi się podoba to zajęcie. Lubię też pomagać innym osobom.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): mam na imie Szymon mam 14 lat poświęcam dużo czasu na grę na serwerze ponieważ sprawia mi to przyjemność  i dlatego chciałbym zostać helperem 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak  parę razy 
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: nie ma takiej komendy 
- /w zapros nick: tą komendą możemy zaprosić przyjaciół do gry na naszej wyspie 
- /w coop nick: jest to komendą dla vipów i słupów pozwala ona przyjąć kogoś do wyspy na jakiś czas 
- /report: jest to zgłoszenie np gracza ponieważ nie stosuje się do regulaminu 
- /w wykop nick: jest to komenda którą możemy wyrzucić jakiegoś gracza z wyspy 
- /skup (dokładna informacja): jest to skup rożnych rzeczy tam za na przykład stak kamienia możemy dostać pieniądze jest dostępny dla wszystkich graczy 

- /sklep można tam kupić różne surowce A także nasiona 

- /fly jest to komenda dla svip pozwala ona latać 

- /set Home pozwala ona na ustawienie domu na kogoś wyspie

- /kopalnia po wpisaniu tej komendy zostaniemy przeteleportowani do kopalni 

- /farma przeteleportuje nas na farmę 

- /kopalniavip jest to kopalnia tylko dla vipów i svipów

- /farmavip ta farma jest tylko dla svipów i vipów 

Edited by Szymonek123

Orto (-) 

Komendy (-) 

Wiek (+) 

Czas grania (miesiąc) (+/-) 

Jestem naaa Neutral

Pozdro

• Przykro mi 1

Ty do szkoły nie chodzisz? Że 9 godzin dziennie? No ale dobra, jak na tak mały czas grania powinieneś wypisać wszystkie komendy bo nie ma tak dużej pewnosci, że znasz każdą. Interpunkcja na minus, np punkt 10, tego nie da się czytać. W całym podaniu znalazłem 1 kropkę. 

Edited by Sushi
  • Lubię to! 1
  • Haha 1

Sushi chodzę Ale po szkole gram do 22:00 A punkt 10 nie przesadzaj może interpunkcja może trochę słabo ale ortografią ok ale dzięki za komentarz 

A co do komend znam wszystkie 

Edited by Szymonek123

hmm, ja tu widzę czytanie bez zrozumienia. w punktach 9 i 10 wyraźnie jest napisane min. 5 rozbudowanych zdań. w pkt. 9 są dwa zdania, w tym drugie nie rozbudowane, a w pkt. 10 jedno zdanie nic nie wnoszące do tematu. podanie napisane na szybko, na kolanie. z takim podejściem nie wróżę niczego dobrego... 

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Przykro mi 1

Ty nie jesteś tutaj od mówienia co robisz, gracze mają prawo mówić to co myślą, nie "przepychaj" się z nimi o takie coś, to ich opinia. Może trochę słabo interpunkcja? Tam jej nie ma, to jak może być słaba, trochę to brzmi jakbym się chwalił czy coś ale mi chodzi o to żebyś zrozumiał błędy a nie zaprzeczał im. 

Edited by Sushi
  • Lubię to! 2

Ortografia (+/-)

zdania (-)

widuje (+)

nie pomagasz (-)

jestem na NEUTRAL z pochyleniem na NIE

• Lubię to! 2

W dniu 3.09.2019 o 20:11, Szymonek123 napisał:

Ortografia (+/-)

Zadania (-)

widuje (+)

rzadko pomagasz (-)

komędy (-) jest ich mało 

W dniu 3.09.2019 o 20:11, Szymonek123 napisał:

jest to komendą dla vipów i słupów

wiek (+/-)

czas grania (+/-)

Jestem na NIE

Widuję+

Nie widuję byś pomagał-

dobrze opisane komendy+

wiek+

niedawno zacząłeś grać-

niespełnione wymagania (ts3 i mikrofon)+/-

Jestem na...NEUTRAL

PS: pomagaj częściej :D bo sama aktywność nie wystarcza...

Szymonie, miesiąc gry na serwerze, to troszke malutko, niektórzy grają od początków 1 edycji i nie zostają przyjęci, Twoje podanie jest poprostu zwyczajne zero pogrubień, ani jednego kolorku, przez to że podpunkt jest pod podpunktem nie ma spacji pomiędzy nimi ciężko się to czyta, twój wiek spełnia wymagania, Interpunkcja leży lecz sam, nie jestem z niej najlepszy.

Przykro mi, ale moja opinia wobec twojego podania jest negatywna, Jestem na Nie

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie nie byłem karany.

Co do tego punktu jestem trochę nie pewnien ponieważ widziałem jak floodujesz i przeklinasz na serwie (wczasami)

• Lubię to! 1

A weź...

Niemiły -

Wiek +/-

Zdania -

Prawie nic o sobie nie napisałeś w punkcie 9.

Jestem na NIE! Powodzenia

Szymonie.. zdania leżą i kwiczą. Tu nawet pełnych 5 (rozbudowanych) zdań nie ma. Co dopiero mam myśleć o interpunkcji czy nawet ortografii. Komend jest mało i nie robią efektu jak u innych osób. 

Z zachowaniem też jest nie za dobrze. Floodujesz i przy tym używasz wulgaryzmów w stronę serwera jak i innych graczy. Taka postawa nie ma prawa bytu w administracji więc mogłeś się bardziej postarać.. 

Jestem na Wielkie Nie! 

Widuje

Niemiły

Oszukista

I slaby podanie

Nie ide w to

Na nie

Wiek (+)

Komendy (-)

Widuje (+/-)

Pomoc (-)

Kary (+/-) 

Neutral

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy