Jump to content
czekmat

[Poradnik] Sklepik Serwerowy

Recommended Posts

Cześć. Tak jak w tytule, w tym poradniku napiszę o sklepie Crafteda.

 

Zacznijmy od podstaw. Aby przejść na stronę sklepu wystarczy kliknąć w napis SKLEPIK SERWEROWY, który znajduje się w górnej części forum. Aby dostać się do sklepiku możecie także użyć linku: crafted.pl/sklep

 

Gdy już jesteście na stronie sklepu możecie wybrać trzy serwery:

-FreeBuild

-SkyBlock

-ToxicOcean

 

W sklepie możecie kupić 2 rangi (VIP/SVIP). Przy zakupie jednej z tych rang na maksymalną ilość czasu (VIP: 60 dni, SVIP: 50 dni) otrzymujemy gratisy w postaci 5.000$ oraz 8 diamentów.

 

Jeśli zdecydowaliście się już na wasz pakiet, musicie dokonać płatności. W tym celu klikacie na interesującą Was usługę. Znajdują się tam wszystkie informacje o danym zestawie. Aby dokonać zakupu musicie wybrać jeden spośród trzech sposobów płatności:

-SMS

-PaySafeCard

-Przelew

 

1. Płatność SMSem

 

Aby zapłacić przez SMS musicie wysłać wiadomość o treści AD.MC na numer podany pod informacjami o pakiecie który chcecie kupić. Kod zwrotny powinien przyjść do 24 godzin. Jeśli nie otrzymacie kodu, skontaktujcie się z [email protected]. Jeśli otrzymacie kod, powinniście wpisać go (oraz swój nick) do okien w sklepie po czym kliknąć wyślij. Aby odebrać przedmioty w grze wystarczy napisać na czacie /odbierz.

kFnLbk9.png

 

2. Płatność PaySafeCardem

 

Jeśli chcecie zapłacić używając PaySafeCarda wystarczy, że wpiszecie swój nick do okna pod informacjami o pakiecie i klikniecie guzik zapłać.

SmYQzS6.png

Po wykonaniu tej czynności zostaniecie przeniesieni na stronę CashBill, gdzie musicie wpisać swój adres e-mail po czym kliknąć przycisk dalej. Teraz wystarczy tylko wpisać kod PSC, kliknąć przycisk płatność i odebrać pakiet w grze komendą /odbierz.

 

3. Płatność Przelewem

 

Ostatnim sposobem zapłaty jest przelew. Tak jak w przypadku PaySafeCarda musicie wpisać nick pod informacjami o pakiecie oraz zatwierdzić guzikiem zapłać.

SmYQzS6.png

Po kliknięciu zostaniecie przekierowani na stronę CashBill, gdzie musicie wybrać swój bank oraz wpisać adres e-mail po czym kliknąć przycisk dalej. Po chwili zostaniecie przeniesieni do strony Waszego banku. Musicie się tam zalogować i wykonać transakcję. Po dokonaniu zapłaty możecie odebrać kupione przedmioty używając komendy /odbierz.

 

Na Crafted (dokładniej na trybie FreeBuild) możecie kupić także czołgi. Aby uzyskać taki czołg wystarczy kupić PaySafeCarda o wartości danego czołgu i wysłać kod na PW do @Pjo Czołg można kupić także przez PayPala. Po więcej informacji musicie kierować się do @Pjo na PW. Rodzaje i ceny czołgów:

-Czołg M1 Abrams - cena 30zł

-Czołg T-34 (Rudy 102) - cena 30zł

-Złoty Czołg - cena 50zł

Więcej informacji o czołgach znajdziecie na serwerze FreeBuild pod komendą /czolgi.

 

Jeśli podczas Waszych zakupów wystąpił jakiś błąd zawsze możecie zgłosić reklamację w tym dziale: http://crafted.pl/forum/9-reklamacje-p%C5%82atno%C5%9Bci/

Edited by Czekmat.
  • Lubię to! 19

Share this post


Link to post
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy