Jump to content
Domino9864

[ODRZUCONE] [Podanie] Domino9864

Recommended Posts

1.Nick: Domino9864
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Gram od około 3-4 miesięcy.
5. Masz mikrofon i TS3? Tak i nawet posiadam discorda.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak lecz niestety nie podam ani nie pamiętam ip serwera.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Na serwerze spędzałbym około 2-3  ,  3-4h (zależy w jaki dzień).
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak za flood (czasami się zdarzyło)
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Mielibyście mnie przyjąć ponieważ lubię pomagać innym. Jestem miły i komunikatywny (lubię rozmawiać z ludźmi). Będę w każdej chwili zwracał uwagę na spam pomagał w komendach i wszystko tego typu. Ostatnio widać mnie coraz częściej tym właśnie serwerze, znam sporą ilość komend serwera. Oraz dobrze mam opanowaną ortografię.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Dawid mam 13 lat moim zainteresowaniem jest elektronika i podróże. Lubię grać w różne gry komputerowe. Chodzę do 8 klasy podstawówki i gram w minecrafta dobre 6 lat. Bardzo lubię ten serwer, dużo pomagałem innym i mam dobre kontakty z ludzmi. Bardzo byłoby mi miło jak byście mnie przyjęli. :D
11. Przeczytałeś/aś regulaminy?
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):

Komendy obowiązkowe
- /d zaufaj: Gracz może zawsze nawet podczas nieobecności właściciela budować itp. (otwierać skrzynie itd.) na działce.
- /d dodaj: Gracz może budować tylko wtedy gdy właściciel jest online.
-/d połącz - Łączy graczowi w jedną dużą działki ( Komenda tylko dla Svip'ów- /d polacz: Gracz łączy działki ze sobą jeżeli ma 2, 3 lub 4 obok siebie. (komenda tylko dla Vip i Svip).

- /d ban: Komenda dla właścicieli działek do banowania na nich graczy.
- /d chat: Zmienia chat na ogólny lub działkowy (widać tylko na działce).

Kity

-/dzień lub /noc - zmienia czas u gracza na dzień lub noc

-/kit gracz - Gracz po wpisaniu otrzymuje kamienne narzędzia.

-/kit start - Gracz po wpisaniu otrzymuje żelazne narzędzia

-/kit vip - gracz otrzymuje diamentowe narzędzia.

-/kit svip - gracz otrzymuje zaklęte ( zaenchantowane ) narzędzia.                                                            

Komendy dla VIP i SVIP

-/swiezak - komenda dla Svip'ów na 50 dni. Tworzy świeżaka podążającego za graczem

-/ec - podręczny enderchest.

-/crafting - podręczny crafting

-/tartak - Teleportuje do tartaku w, którym znajdują się wszystkie rodzaje drewna.

-/feed - karmi gracza można używać co 1 minutę.
-/ulecz - leczy i znika głód(komenda dla Svip'ów ) co 1 minutę.

-/fly - pozwala latać Svip'om.

-/hat  - zakłada na naszą głowę przedmiot trzymany w ręku. (tylko dla Svip'ów).

Komendy działek

-/d dom - Teleportuje gracza na swoją działkę.

-/d biom - Właściciel działki może zmienić jej biom./d muzyka -

-/d tp (nick) - Teleportuje gracza na czyjąś działkę (na działkę gracza, którego podał nick)

-/d info - Pokazuje informacje o działce

/d ocen 1-10 - oceniamy działkę na której stoimy w skali od 1 do 10

-/d zajmij - Kupuje działkę na której stoi gracz  komenda pobiera 500$.

/d kick nick - gracz zostaje wyrzucony z naszej działki lecz ma możliwość powrotu

-/rozłącz - Komenda rozłącza połączone działki.

-/d muzyka - Właściciel działki może włączyć na niej muzykę.

• Lubię to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy