Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Joanna94

[ODRZUCONE] [unban] joanna94

Recommended Posts

Guest Joanna94

1. Twój nick: joanna94

2. Nick osoby, która Cię zbanowała: Hugoo

3. Długość bana: perm

4. Data nadania bana: 6 maj (chyba) 

5. Wyjaśnienie: Zostałam oskarżona o fałszowanie dowodów, chociaż tego nie zrobiłam.

6. Dlaczego chcesz dostać unbana?:

Gdyż moim zdaniem dostałam perma wszędzie niesłusznie. Nie sfałszowałam ani jednego dowodu. Jak już mówiłam, mogę udostępnić moje konwersacje przez teamviewera lub inny program do tego służący. I tak jak pisałam już wcześniej, chciałam przeprosić za to co było po dostaniu przeze mnie perma, ale nie dam się oczerniać, tym bardziej, że to było pomówienie ze strony niektórych osób w administracji. Przepraszam najbardziej Pjo i Hugo. Powinniście wiedzieć za co. Owszem, może i nie jestem miła itp ale unban to odblokowanie mi konta a nie że od razu mamy się przyjaźnić i tańczyć w kółku. Nie odbuduje pewnych relacji z ważnymi dla mnie osobami, a najbardziej z jedną. Trudno, mój błąd. Jak to mówią, człowiek uczy się przez całe życie, a nie tylko do osiemnastki. Każdy popełnia błędy, czasem częściej a czasem rzadziej. Ale co by to było za życie bez błędów? Każdy błąd nas czegoś uczy, a czasem potrzeba kilku by cokolwiek zrozumieć. Kiedyś pisałam że crafted to moja rodzina. Owszem, ale rodzina się nie odwraca plecami za jakiś błąd, tym bardziej, jeśli są dowody że to kłamstwo. Dlatego piszę o unbana, a nie o przebaczenie mi, bo tego nawet nie oczekuję. i wiem, że nawet jeśli go dostanę, to będzie administracja patrzyła na każde moje potknięcie i jeden mały błąd sprawi, że nie będę już miała od czego się odwoływać. Proszę, o pozytywne rozpatrzenie mojego unbana.

Kocham Cie Huguś (bardziej i tak kocham Pjo 😄) i nie przestane pisać próśb 😘😘

(Nie mam czasu pisać czegoś nowego :P Więc macie skopiowane z poprzedniego)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy