Jump to content
_PixeleQ

[ODRZUCONE] [Podanie] Pikselek62

Recommended Posts

1. Nick: Pikselek62

2. Imię: Maciej

3. Wiek: 14 lat

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na serwerze gram około 2 miesięcy, aczkolwiek grałem 2,5 lata temu pod innym nickiem.

5. Masz mikrofon i TS3? Oczywiście, posiadam także discorda.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Niestety nie.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? W roku szkolnym około 3 godzin, a w wakacje mógłbym pełnić 7 godzin.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Byłem karany na forum za offtopic/spam (za spamowanie opiniami pod podaniami) i za napisania podania przed upływem 2 tygodni. A na serwerze za mały flood, raz byłem wyrzucony. Niestety nie pamiętam za co. A reszty kar nie przypominam sobie.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?  Uważam że byłbym dobrym helperem, jestem odpowiedzialny, dojrzały i miły. Uwielbiam pomagać graczom na czacie i na /msg, czasami pomagam w innych sprawach np.: odbudowanie wyspy, pomoc w sklepie itp. Często upominam graczy na czacie jak floodują, spamują i piszą wulgaryzmy. Dużo czasu spędzam na serwerze skyblock. Znam praktycznie wszystkie komendy dotyczące skyblocka. Mam dobrą znajomość ortografii i interpunkcji.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Maciek i mam 14 lat. Mieszkam w województwie warmińsko-mazurskim, w okolicach Olsztyna. Od 4 lat interesuję się informatyką, grafiką i robieniem zdjęć. Po szkole podstawowej zamierzam iść do technikum grafiki i poligrafii cyfrowej w Olsztynie, z kilkoma kolegami ze szkoły. Mam wielu przyjaciół, którzy mnie wspierają w trudnych chwilach. W wolnym czasie gram w piłkę nożną, koszykówkę, a także w minecrafta. Około trzy lata temu zacząłem nagrywać na Youtube z minecrafta i innych gierek. Szło mi całkiem nieźle, bo przez rok nazbierałem 3 tysiące subskrypcji, lecz szybko zamknąłem kanał z powodów prywatnych, do dziś żałuje.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Owszem.

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):

- /w usun: Taka komenda nie istnieje, można użyć komendy /w reset, aby zresetować wyspę.
- /w zapros nick: Komenda wysyła zaproszenie do gracza, który po zaakceptowaniu zaproszenia może budować na naszej wyspie, pod naszą nieobecność.
- /w coop nick: Dodaje gracza który będzie mógł budować na naszej wyspie do czasu kiedy wyjdziemy z serwera. Dostęp mają tylko [Svip/vip]
- /report: Komenda służy do zgłaszania graczy, którzy złamali regulamin. Zgłoszenia otrzymuje administracja.
- /w wykop nick: Gdy gracz znajduje się na naszej wyspie, po wpisaniu jej wyrzuca gracza z naszej wyspy na spawn.

- /skup (dokładna informacja): Komenda otwiera okno w którym znajdują się itemy, które możesz skupić klikając prawym przyciskiem myszy, naciskając item wyskakuje informacja ile chcesz skupić przedmiotu i jaką otrzymasz za nią kwotę.

Dodatkowe komendy:

Przykładowe komendy wyspy: 

-/w: Teleportuje ciebie na twoją wyspę.

-/w tp <nick>: Teleportuje ciebie na czyjąś wyspę.

-/w ulepsz: Otwiera okno wszystkich ulepszeń wyspy, np. maksymalna ilość spawnerów, powiększenie wyspy.

-/w top: Otwiera okno w którym znajduję się top 10 wysp, które posiadają najwięcej levelu wyspy.

-/w wartosc: Sprawdza ile blok doda levelu na twojej wyspie, musisz trzymać blok w dłoni.

-/w ocen 1-5: Oceniasz czyjąś wyspę od 1 do 5 punktów.

Przykładowe komendy dla [Svip/vip]: 

-/czapka: Zakłada blok na twoją głowę, musisz trzymać blok w dłoni.

-/ec: Komenda otwiera enderchesta.

-/craft: Komenda otwiera crafting.

-/sethome: Tą komendą ustawisz home w miejscu którym stoisz.

-/w ustawienia: Otwiera okno w którym znajdują się czynności, które możesz wyłączy lub włączyć dla odwiedzających na twojej wyspie.

-/farmavip: Komenda teleportuje ciebie na farmęvip, na której znajduje się 5 rodzai zwierząt.

-/strefavip: Komenda teleportuje ciebie na wyspę na której znajduje się wszystko dla [Svip/vip] np: kowadła, enchanting, osadnicy, kopalnia itp.

-/wstecz: Komenda teleportuje ciebie w miejsce śmierci.

-/feed: Komenda uzupełnia głód.

-/dzien: Komenda zmienia czas w dzień.

-/noc: Komenda zmienia czas w noc.

-/fly: Komenda włącza możliwość latania.

-/tphere <nick>: Teleportujesz gracza do siebie.

Przykładowe komendy warpów:

-/kosciol: Komenda teleportuje ciebie do kościoła, gdzie możesz wziąć ślub z innym graczem.

-/farma: Teleportuje ciebie na farmę świń.

-/generator: Komenda teleportuje ciebie w miejsce w którym znajdziesz jak zrobić generator, magiczny kilof i stoniarkę.

-/lowisko: Komenda teleportuje ciebie na łowisko, gdzie możesz łowić ryby i je sprzedawać.

-/pvp: Komenda teleportuje ciebie na pvp, gdzie możesz walczyć z innymi graczami.

-/ruletki: Komenda teleportuje ciebie na ruletki, gdzie znajdziesz wszystkie ruletki, które możesz kupić w Itemshopie.

-/kopalnia: Komenda teleportuje ciebie do kopalni, gdzie można kopać stone i minerały na poziomie 2.

Edited by Pikselek62
kary
  • Lubię to! 2

WIEK+

KOMENDY+

KARANY-

TS I MIKROFON +

JESTEM NA TAK

specjalnie pisałem na caps xD

Edited by HunterCar444

Widuje cię +

Nie pomagasz chociaż afczysz w zarabiarce ;)

Orto ok +

Wiek spoko+

Komendy +/-

Jestem na Tak :D

Edited by Yakiro

21 godzin temu, Yakiro napisał:

Widuje cię +

Nie pomagasz chociaż afczysz w zarabiarce ;)

Orto ok +

Wiek spoko+

Komendy +/-

Jestem na Tak :D

''Nie pomagasz chociaż afczysz w zarabiarce on upomina graczy'' zarabia i pomaga xD

• Haha 2

Drogi Macieju.. widać w tobie trud wkładany w pracę na forum czy też serwerze. Komendy są w wielkich ilościach, ale są też dobrze rozpisane. 

Staż jest, brak minusów co świadczy o mojej opinii.. 

Jestem na Tak! 

Powodzenia :)

Edited by Spakery

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy