Jump to content
_Scamble_

[ODRZUCONE] [Podanie] Scamble

Recommended Posts

Mój nick: Scamble.

Imię: Adam.

Od kiedy grasz na Crafted.pl: Ok. 3-4 tygodnie (wiem, bardzo mało ale zawsze warto próbować 🙂)

Posiadasz Mikrofon, oraz ts3/Discord?: Tak. Posiadam sprawny mikrofon, ts3 oraz Discorda

Pełniłeś kiedyś podobną funkcję?: Tak. Pełniłem taką funkcję (Moderator) na małym serwerze.

Ile poświęciłabyś/byś czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: W dni robocze/szkolne (tj. poniedziałek-piątek) ok. 4-6 godzin, a w dni wolne/weekendy (sobota niedziela) 6-9 godzin.

Czy byłeś Kiedyś karany na forum/Serwerze/discord/ts? jeśli tak, to wyjaśnij okoliczności: Dostałem 1 muta na serwerze Minecraft (prawdopodobnie niesłusznego). A tak to jestem "czysty".

Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć? (min. 5 rozbudowanych zdań): W roli Moderatora spisywałem się świetnie (wg. graczy tamtego serwera). Niestety problemy rodzinne sprawiły, że właściciel musiał zamknąć swój serwer, co wiązało się z utratą rang. Bardzo lubię pomagać na chacie, jak i w Minecrafcie (np. gdy gracz coś źle zrobił na wyspie). Znam większość komend serwera, Którymi posługuję i będę posługiwał się w ramach pomocy. Posiadam Discorda i TeamSpeaka, co ułatwia współprace w ramach problemu. Potrafię szybko pisać, zwłaszcza gdy ktoś potrzebuje pomocy na chacie, co również ułatwia bycie "posterunkowym" na chacie. Według mnie dobrze sprawowałbym się w owej roli (to jest tylko moja opinia, nie musicie się z nią zgadzać).

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jak widać wyżej, moje imię to Adam, Mieszkam w miejscowości położonej pomiędzy Chrzanowem, a Wadowicami (Śląsk). Moje zainteresowania to: Piłka w każdej postaci (Piłka nożna, ręczna, siatkówka itp.), informatyka, i języki obce (Angielski). Bardzo lubię spędzać czas z Kolegami na dworze, lecz niestety oni mają na to mało czasu. Bardzo dobrze się uczę (nie tylko w szkole, ogólnie) więc komendy z waszego serwera szybko wejdą mi w komórki mózgowe.

Przeczytałeś Regulamin: Pewnie. Helper, który nie przeczytał regulaminu nie ma szans, aby się dostał.

Opisz komendy swoimi słowami (można wypisać wszystkie komendy, lecz te są wymagane):

/w usun: nie ma takiej komendy, wyspę zresetować można komendą /w reset.

/w zapros nick: wysyła zaproszenie do wyspy np: /w zapros Scamble

/w coop nick: nadaje tymczasowe uprawnienia do edycji wyspy. Komenda tylko dla Vipów/Svipów.

/report: zgłasza gracza np. /report Scamble kopie na afk w /kopalnia

/w wykop nick: Wyrzuca z wyspy gracza odwiedzającego.

/skup (dkoładna informacja): Po wpisaniu tej komendy otwiera się panel, w którym można za wyznaczoną cenę sprzedać np. emeraldy za 30$ (cena w /skup)

Dodatkowe komendy:

Wyspa:

/w - teleportuje na wyspę.

/w ustawienia - otwiera menu ustawień wyspy.

/w opusc - po wpisaniu tej komendy gracz odchodzi z drużyny

/w wyrzuc nick - komenda dla lidera wyspy - usuwa ona członka drużyny z wyspy

/w info - pokazuje informacje o wyspie na chacie

/w ulepsz - otwiera panel, w którym można ulepszyć wyspę, np. na większe szanse pojawienia się rudy

/w ustawdom - ustawia respawn na wyspie

/w reset - resetuje wyspe, warto wspomnieć, że gracz ma dostępne resety, a większą ilość może kupić pod /cg lub na crafted.pl/sklep

/w poziom - pokazuje aktualny poziom wyspy

/w akceptuj/odrzuc - akceptuje/odrzuca prośbe o dołączenie do wyspy

/w biom - ustawia biom na wyspie (po komunikacie na chacie należy wykonać reloga)

/w ban nick - banuje gracza na wyspie

/w druzyna - pokazuje listę osób w druzynie

/w wartosc - sprawdza wartosc bloku (do poziomu wyspy) item należy trzymać w ręku

/w ocen 1-5 - ocenia wyspę gracza

Vip/Svip:

/strefavip - teleportuje do strefy, w której są: wieśniaki, spawnery zwierząt (króliki, świnki, krówki, kurczaki, owce), kopalnia (4 ulepszenie dropu), enchant, kowadla i ruletka vip

/fly (dla svipów) umożliwia latania

/tpahere - teleportuje do siebie osobę

/wstecz - teleportuje do miejsca śmierci

/feed - uzupełnia głód

/dzien - ustawia dzien na wyspie (efekt widoczny dla gracza, który wpisał komende)

/noc - ustawia noc na wyspie (to samo co z /dzien)

/kit kluczsvip - gracz otrzymuje (vip - 1, svip 2) klucze do ruletek, które może wykorzystać na /strefavip

Inne:

/sethome - ustawia home (gracz 1, vip 2, supervip 4)

/home - teleportuje w miejsce, gdzie ustawiliśmy /sethome

/pvp - teleportuje na strefę pvp - gracz nie traci itemów

/spawn - telepowtuje na spawn (tylko tą komendą wydostaniemy się z strefy pvp)

/pomoc ekonomia - pokazuje jak zarabiać, oraz jak stworzyć swój sklep/skup

/pomoc craftedgems - pokazuje jak zdobyć, i co zrobić z crafted gemsami

/pomoc itemshop - pokazuje, jak zakupić np. ruletkę w itemshopie

/pomoc luckyblocki - pokazuje jak zdobyć luckyblocki

/pomoc nether - pokazuje jak zrobić portal do netheru

/pomoc wedkarstwo - pokazuje gdzie łowić, i  czy się opłaca.

Mam nadzieję, że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, oraz pozdrawiam wszystkich czytających ^^ ~Scamble

Edited by Scamble
  • Lubię to! 2

Adamie, co do Twojej jedynej kary to wlasciwie nie powinienes przyznawac, bo nie powinienes jej dostac, nie zlamales regulaminu, chociaz z drugiej strony ja dostales, ale mniejsza o to. Zdania moga byc, wiek tez. Na serwerze pomagasz, wlasciwie nie ma niczego do czego mozna sie przyczepic, jestes wg mnie dobrym kandydatem na to stanowisko. Na tak 

• Super 1

No fajniutkie podanie, kolory twojej pracy ranią moje oczy ale tak to jestem na tak

• Super 1

Zdania są piękne jak i jej pozytywne cechy. Komendy są, lecz nie powalają w porównaniu do innych podań. Wiek jest spoko i nie mam się do czego przyczepić. 

Ortografia jest na wysokim poziomie więc mogę stwierdzić że będą z ciebie ludzie. 

Jestem na Tak. 

Powodzenia :)

• Super 1

Wiek (+)

Komendy (+/-)

Widuje (+/-)

Pomoc (+/-)

Kary (+) 

Neutral z pochyłem na TAK

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy