Jump to content
Dekmio_xD

[ODRZUCONE] [Podanie] Dekmio_xD

Recommended Posts

1. Nick: Dekmio_xD

2. Imię: Tomasz
3. Wiek: 14
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od 2 lat
5. Masz mikrofon i TS3? Oczywiście, że tak
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, u kolegi na serwerze
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? 2 godzinki
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Na serwerze raczej nie, ale na forum miałem parę ostrzeżeń.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Lubię pomagać graczom, którzy tego potrzebują. Pełniłem podobną funkcję i tych rzeczy, których się nauczyłem już się nie oduczę. Już od ponad pół roku nie dostałem żadnej kary. Gram tu bardzo długo i wiem sporo o tym serwerze. W przeszłości składałem masę skarg na ludzi łamiących regulamin serwera.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem chłopakiem i mam czternaście lat. Mieszkam w Łodzi w województwie Łódzkim. Lubię grać na komputerze i moimi ulubionymi grami są fortnite, fifa oraz minecraft. Staram się być miły, lecz przyznam się zdarza mi się z kimś kłócić. Umiem się przyznać do błędu i tego nie ukrywam. Trenuję pływanie i piłkę nożną.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: Nie ma takiej komendy
- /w zapros nick: zapraszamy gracza do wyspy
- /w coop nick: ta komenda jest jedynie dla vip+, dodajemy gracza, który będzie mógł niszczyć, budować itd. dopóki go nie uncoop'ujemy lub nie wyjdziemy z serwera
- /report: Zgłaszamy gracza administracji
- /w wykop nick: wykopujemy gracza z naszej wyspy
- /skup (dokładna informacja): wyświetla nam się warp, w którym możemy sprzedawać rzeczy

Edited by Dekmio_xD

Wiek (+)

Mikro, ts3 (+)

Zdania (-)

Komendy (-)

Nie widuję (-)

Nie pomagasz (-)

Na Nie !

Wiek +

Zdania +/-

Komendy - 

Nie widuję - 

na NIE z małym pochyleniem na neutral

Wiek jest spoko

Zdania ujdą

Bardzo mało komend

Nie widuje Cię na serwerze ostatnio

Na nie

Drogi Tomaszu.. Zdania nie są zadowalające i nie dają efektu "łał". To samo jest z komendami. Wiele to ich nie ma..

Wiek jest dobry, ale aktywność słaba. 

Niestety ale jestem na NIE, lecz życzę powodzenia :)

Wiek (+)

Komendy (-)

Widuje (-)

Pomoc (-)

Kary (+/-) 

Neutral

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy