Jump to content

UNDERTALE


Szymoneq66
 Share

Recommended Posts

  • 6 months later...

Gra bardzo przyjemna, Ci co oglądali streamy potwierdzą, że tragicznie lamię :x Mimo wielokrotnego powtarzania w kółko tych samych walk, gra o dziwo wcale się nie nudzi. Wręcz przeciwnie- napawa determinacją do kontynuowania podróży. Jedyna negatywna sprawa, do czego mogę się odnieść to fandom. Chociaż nie, lepiej pasowałoby tu słowo- fangirls/boys, zaciekli fani niektórych postaci (szczególnie sansa idk czemu). Te osoby potrafią odrzucić od tytułu tak mocno, że sama zwlekałam z zakupem dobre 2-3 lata i dopiero po obejrzeniu kilku filmów na youtubie, i rozpoczęciu rozgrywki przekonałam się do samego Undertale. 

 

Szczerze polecam spróbować, gra idealna na wieczory z herbatką, cudowny soundtrack, niezwykle rozbudowane postacie i- co wielu z was wie, że uwielbiam- wątek komediowy, żarty tak suche niczym moje gofry. KappaŚwietnie rozplanowane wątki fabularne, jak i ciekawe walki. Warto też wspomnieć o ścieżkach gry, dzięki którym nawet jeden najmniejszy wybór może zmienić cały run. Nigdy nie powiedziałabym, że można mieć takie cudo za jedyne 33 ziko na steamie.

 

@spalona_amiqa chcę gofra ze spaghetti Papyrusa pls ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy