Jump to content

[ODRZUCONE] [Propozycja] Wznowienie msg

liczi1i
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: xWhitee_ 
2. Nazwa propozycji: Wznowienie msg 
3. Opis: Przywrócenie msg na server Survival Anarchia. 
4. Dlaczego akurat to: Będzie to naprawdę dobra opcja, ponieważ nie psuje to rozgrywki w "czysty" survival. Można będzie znowu pisać ze sobą jak np zginiesz i kolega poda ci kordy bazy.  
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Wow 1

• Misiek changed the title to [Propozycja] Wznowienie msg

To ma być czysty survival. Od przekazywania koordynatów masz np. Discord a do komunikowania się na serverze masz /krzyk lub chat na te kilkanaście kratek. Co do krzyku możesz też kupić vipa który jest opłacalny.

Jestem na Neutral.

Edited by Nicebear05
  • Haha 3
  • Przykro mi 1

10 godzin temu, Nicebear_ napisał:

To ma być czysty survival. Od przekazywania koordynatów masz np. Discord a do komunikowania się na serverze masz /krzyk lub chat na te kilkanaście kratek. 

Jestem na NIE! 

Nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi. Na „czystym survivalu” jest możliwość pisania (msg) pod komenda /tell...

wedlug mnie to dobra propozycja 

Na TAK

Edited by FastNorbit
  • Lubię to! 5

„Czysty survival” zacznijmy od tego, że wystarczy kupić rangę vip, a cały urok czystego survivalu się kończy. Myśle, że msg nie było tak dużym ułatwieniem, żeby to blokować. Jestem na tak.

Edited by Eurion
  • Lubię to! 1
  • Super 1

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy