Jump to content

[Propozycja] Ruletka Bez rangi S/VIP


KillMaster_XD
 Share

Recommended Posts

1.Twój nick: KillMaster_XD 

2. Nazwa [Propozycji] : Ruletka bez rangi S/VIP

3. Opis : gracze S/VIP mają dostęp do ruletki co 24h, natomiast gracze bez tych rang niemają dostępu do ruletki. Fajnie by było gdy by normalny gracz też miał szansę na trafienie czegoś fajnego w ruletce dlatego -

Pomysł: co tydzień gracz mógł by odebrać klucz do specjalnej ruletki [Bez Rangi]. 

4. Dlaczego to :

Nietylko gra była by przyjemniejsza ze świadomością (gracza bez rangi) że może trafić coś dobrego, ale i zmniejszyła by się aktywność zabójstw na /sur, natomiast zwiększyła by się  aktywność na /pvp. 

Link to comment
Share on other sites

KillMasterku, pomysł jak i propozycja jest fajna. Skutki by rozwinęły PvP, lecz gospodarka by dostała minusów. Dlaczego? Ponieważ czym jest więcej cennych przedmiotów tym cena maleje. 

Jestem na Neutral :)

Edited by Spakery
Link to comment
Share on other sites

Ciekawa propozycja, aczkolwiek coś mi tu nie pasuje. Ruletkę, o której mówisz otwiera się w strefie Vip, więc ta musiałaby zostać przeniesiona w inne miejsce albo musiałaby powstać nowa ruletka na przykład na spawn'ie. Co do odstępów czasowych pomiędzy otrzymywaniem ruletki przez zwykłego gracza bardziej pasują mi tu dwa/trzy tygodnie, ponieważ gracz z rangą Vip/SVip płaci za swoje dodatkowe przywileje, a zwykły gracz nie (bo na razie nie ma żadnych "dodatkowych"). Jestem na tak z pochyleniem na neutral.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Popieram. Każdy powinien mieć swą szansę co tydzień by dostać coś fajnego. Co tydzień także nie psuło by gospodarki, a walki na /surowce nie miały by miejsca, za to PvP by się rozwinęło. Jestem zdecydowanie na Tak!

Link to comment
Share on other sites

Jestem na Nie, ponieważ zniechęciło by to ludzi to kupowania rang VIP/SuperVIP. Chcesz ruletkę? Kup VIP lub SuperVIPa. Właśnie to jest ich specyficznaścią, jeszcze chwila, a dla każdego gracza będziecie chcieli SuperVIPa na zawsze, za samo wejście na serwer.

Edited by CafeKaskada
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy