Jump to content

[Przyjęte] [Podanie] Pikselek62


mavku_89
 Share

Recommended Posts

1. nick: Pikselek62

 

2. Imię: Maciej

 

3. Wiek: 14 lat

 

4. Coś o sobie: Mam na imię Maciek i mam 14 lat. Mieszkam w województwie warmińsko-mazurskim, w okolicach Olsztyna. Od 4 lat interesuję się informatyką, grafiką i robieniem zdjęć. Po szkole podstawowej zamierzam iść do technikum grafiki i poligrafii cyfrowej w Olsztynie, z kilkoma kolegami ze szkoły. Mam wielu przyjaciół, którzy mnie wspierają w trudnych chwilach. W wolnym czasie gram w piłkę nożną, koszykówkę, a także w minecrafta. Około trzy lata temu zacząłem nagrywać na Youtube z minecrafta i innych gierek. Szło mi całkiem nieźle, bo przez rok nazbierałem 3 tysiące subskrypcji, lecz szybko zamknąłem kanał z powodów prywatnych, do dziś żałuje.

 

5. Dlaczego mamy cię przyjąć? Uważam że był bym dobrym moderatorem, jestem odpowiedzialny, zabawny i miły. Uwielbiam pomagać graczom. Mam dobrą znajomość ortografii i interpunkcji.

Edited by HunterCar444
Link to comment
Share on other sites

  • Adam_3 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy