Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Veskat


VeesK_
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Veskat

2. Imię: Oskar
3. Wiek: 14
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Na serwerze Crafted.pl gram od jego startu.
5. Masz mikrofon i TS3?: Tak, mam mikrofon i ts3.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: Pełniłem taką funkcje.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na budowanie (jeśli będzie potrzeba wybudowania czegoś)?:  Jeśli będzie coś do budowania to około 3h, w zależności od ilości nauki...

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Tak, dostałem odtrzeżenie za napisanie podania przed upływem 2 tygodni.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Ponieważ mam bardzo duże doświadczenie na serwerze. Mam bardzo dobre relacje z graczami jak i administracją. Dobrze współpracuję z osobami w grupach. Znam podstawowe jak i zaawansowane komendy administracyjne. Mam spore doświadczenie w budowaniu. Jestem osobą pomocną oraz nawiązującą dobre kontakty z innymi graczami. 

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Oskar, uczęszczam do siódmej klasy Szkoły Podstawowej. Mieszkam w województwie Łódzkim, a konkretnie w Piotrkowie Trybunalskim. Swoją przygodę z grą jaką jest Minecraft rozpocząłem 5 lat temu. Przez ten czas sporo się dowiedziałem o jej mechanice. Pasjonuje mnie architektura oraz grafika komputerowa. Mam w planach zostać architektem. Interesuje się też wieloma innymi ciekawymi pasjami. Dążę zawzięcie do celu oraz się nie poddaję. Jestem wymagający oraz potrafię być konsekwentny. Jeśli chodzi o naukę to mam dobre oceny. 

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: Tak, przeczytałem je.

12. Screeny/film swojej działki/wyspy z Crafted.pl (którą ty budowałeś/aś):

Wyspa jest płaska ponieważ jestem w fazie budowy tzw. korzenia wyspy...

https://imgur.com/a/S8kdJhB

13. Screeny budowli, które wybudowałeś/aś (pochwal się jak budujesz):

https://imgur.com/a/92sEfLi

14. W jakim stylu najczęściej budujesz?: Buduję najczęściej w stylu średniowiecznym oraz w nowoczesnym.

Edited by Veskat
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy